Domů / / Erekce - máte ji nebo ji ztrác...

Erekce - máte ji nebo ji ztrácíte?

Poslední úprava 12.01.2018
Sdílet článek

Výzkumy hovoří o tom, že sex a masturbace mohou pomoci zabránit erektilní dysfunkcí.

Muži, kteří mají potíže s erekcí mají sex méně než muži s normálním sexuálním životem, ukázalo to několik studií. Ale můžou dlouhé sexuální suchoty způsobit ztrátu erekce? A mohou muži snížit riziko ztráty své erekce tím, že mají pravidelný sex nebo onanují v pravidelných intervalech?

Evropští vědci způsobili rozruch, když zveřejnili výsledky studie (jediná svého druhu), které dokazují, že častý sex může vést ke ztrátě erekce. Urologové byli skeptičtí.

Studie zveřejněná v jistém americkém časopise sledovala muže během 5 let. Ukázalo se, že muži, kteří mají pohlavní styk méně než jednou týdně měli dvakrát větší pravděpodobnost ztráty erekce. Méně častý sexuální styk - tím větší riziko ztráty erekce.

Výsledek dokázal, že pravidelná sexuální aktivita chrání potenci podobným způsobem jako fyzické cvičení udržuje vaše tělo ve formě. Studie neřešili otázku, zda i masturbace pomáhá zachovat sexuální funkce. Obě formy sexuální aktivity chrání nervová vlákna a cévy zodpovědné za ztrátu erekce. Pomocí sexu a masturbace se penis naplní krví, která tvoří erekci.

Mít sex je dobré, taktéž masturbace, ale koncept, že muži musí mít za každou cenu sex aby předešli ztrátě erekce je falešný, říká americký medik. Jiní doktoři se zas shodují, že častý sex je pravděpodobně důsledkem ztráty erekce jako její príčinou. Mezi muži v studii, ti, kteří uvedli častý sex - mohly mít jednoduše dobré geny, které jim zabránili ztratit erekci. Zatímco muži, kteří ztratili erekci mohli mít sex méně jen z důvodu, že měli problém s erekcí.

Erekce na záchranu

Neoficiální zprávy naznačují, erekce způsobena masturbací nebo sexem - pomáhá chránit mužské sexuální funkce. A samozřejmě erekce není nevýhodou sexu, právě naopak. Až na několik výjimek, muži mají spontánní erekce každou noc ve spánku. Takže při absencí sexuální aktivity, většina mužů má vestavěnou ochranu proti ztrátě erekce, jen tím, že erekci má v noci.

Sečteno a podtrženo! Sexuální aktivita má mnoho výhod a pokud mají vědci pravdu tak napomáhá i tomu, abyste předešli ztrátě erekce. Každý důvod je důvod, abyste zůstali ve hře.

Erekce - máte ji nebo ji ztrácíte? Průměrné hodnocení: 2 (1 hodnoceníe)

Doporučené produkty

  • Pilulky na erekci Viafil

    Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů.

Čtěte víc