Domů / / Maca peruánská zlepšuje erekci...

Maca peruánská zlepšuje erekci, vitalitu a libido

Poslední úprava 28.03.2022
Sdílet článek

U některých mužů se hormonální změny začnou projevovat po čtyřicítce, zatímco u některých až po sedmdesátce. Nicméně, čím více víme o ženách, tím více zjišťujeme, že hormonální změny u žen jsou také postupné a neměly by být hodnoceny pouze podle zastavení menstruace (menopauzy), která často zmizí a znovu se objeví.

V studii zveřejněné v odborném časopise Urology byla skupina potkanů ​​krmena Macou dříve a druhá (kontrolní skupina) dostávala normální potravu. Potkani krmena Macou dříve měly mnohem více penilních intromisií (erekcí) než krysy v kontrolní skupině a ve skupině potkanů ​​trpících slabou erekcí, kteří byli krmeni Macou dříve, byla zaznamenána mnohem rychlejší erektilní odezva ve srovnání s kontrolní skupinou.

Tento experiment potvrdil to, co si všimla většina lidí, kteří užívají macu peruánskou: častější, silnější erekce, které trvaly déle a silnější sexuální touhu.

Muži by měli užívat i doplňky s obsahem zinku každý den, protože prostata potřebuje na adekvátně fungování hodně zinku. A maca bude účinkovat lépe, pokud máte dostatek zinku.

Pokud ne, mužské tělo má tendenci přeměnit progesteron na estrogen. V takovém případě muž přibere na váze, zvětší se mu prsa a sníží se jeho schopnost dosáhnout erekce, protože i když tělo vytváří dostatek testosteronu promění jej na estrogen.

Dávejte si pozor na dávkování maca kořene. U mužů je to snadné přehnat. Pokud budete užívat příliš mnoho maca kořene příliš dlouhou dobu, dostaví se opačný účinek - ztráta libida a zvýšená únava.

Maca může prospívat i prostatě při benigní hyperplazii prostaty, a v tomto případě na barvě záleží. Maca se vyskytuje v červené, žluté a černé barvě. Červená maca se ukázala jako ta, která má vliv na zmenšení prostaty. Žlutá maca měla jen mírný vliv a černá žádný vliv na velikost prostaty.

Maca je i skvělý posilovač libida pro muže každého věku. V dávných dobách šamani a čarodějové používali Maca na magické rituály a obřady. Nicméně později během španělské okupace Incké říše, bylo její použití zakázáno, protože Španělé si mysleli, že byla spojena s pohanskými praktikami, které nebyly v souladu s tehdejší náboženskou katechezi populace. Bez ohledu na tento zákaz, obyvatelé And pokračovali v používání kořenů maca a to zejména v regionech, kde se těžilo zlato z dolů.

Maca je přírodní posilovač energie, který snižuje únavu a dodává tělu potřebnou energii a výdrž pro každodenní činnosti bez nadměrného množství chemických složek, na rozdíl od většiny výrobků. Kořen Maca se získává z neznečištěných andských vysočin v Peru. Maca je účinný prostředek k posílení libida. Pomáhá i proti stárnutí.

Přínosy kořene Maca pro zdraví:

 • Pomáhá nastolit fyzickou harmonii těla
 • Vynikající posilovač libida
 • Pomůže tělu znovu získat jeho sílu
 • Potlačuje stres
 • Zvyšuje kvalitu a množství spermií
 • Skvělá přírodní alternativa k anabolickým steroidům
 • Zvyšuje vlastní obranné mechanismy těla
 • Zmírňuje problémy při menstruaci, návaly horka a pomáhá udržet správnou hladinu hormonů
 • Eliminuje problémy během přechodu
 • Pomáhá vývoji dospívajících
 • Přirozenou cestou obnovuje hormonální rovnováhu
 • Maca kořen nemá vedlejší účinky, protože je 100% přírodní

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

 • Pilulky na erekci Viafil

  Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů.

Čtěte víc