Domů / / Tipy pro podporu erekce

Tipy pro podporu erekce

Poslední úprava 24.03.2022
Sdílet článek

Pokud by byl penis ostrov, bylo by lákavé představit si ho někde v Karibiku - během dne klidný a v noci pulzující aktivitou. Ačkoli to zní jako ráj, přesněji urologicko-zeměpisné přirovnání je penis jako poloostrov. Rozšíření těla, které sdílí zásobu krve, kyslíku a živin se všemi dalšími orgány. Bohužel to znamená, že v případě, že pevninu zasáhne přírodní katastrofa, je pravděpodobné, že to bude mít vliv i na vyčnívající zemskou masu.

ED znamená nejen erektilní dysfunkce ale i včasná diagnostika (v angličtině: early diagnosis). Problémy s erekcí mohou předpovědět infarkt potenciálně několik let dopředu, protože arteriální poškození způsobené kardiovaskulárním onemocněním postihuje malé cévy v penisu jako první. To je jeden z důvodů, proč je chyba, aby jste problémy s erekcí neřešili hlouběji.

Jak podpořit erekci

Bílkoviny, zinek, hořčík, vláknina či l-arginin, ty všechny hrají důležitou roli v produkci hormonu testosteronu u mužů. Některé z těchto základních živin se používají jako přísady v přírodních doplňcích výživy pro muže.

Jezte ostružinový džem

Tmavé ovoce jako jsou ostružiny, borůvky a bezinky obsahuje vysoké množství antokyanů, účinných antioxidantů, které mohou působit jako pojistka erekce.

Schopnost penisu vzpřímit se závisí částečně na dostupnosti oxidu dusnatého, chemikálie rozšiřující cévy. Když je v krvi přítomno příliš mnoho volných radikálů, množství oxidu dusnatého klesne a s ním i penis. Atokyany - silné antioxidanty - zaútočí na volné radikály dříve, než mají šanci snížit hladinu oxidu dusnatého. Antioxidanty pomáhají udržovat volné radikály pod kontrolou, takže oxid dusnatý může pracovat. A ten dodává penisu krev, kterou potřebuje, aby proměnil vzrušení na erekci.

Přestaňte kouřit

Pokud stále kouříte, pravděpodobně jste přijali zvýšené riziko srdeční choroby, mrtvice, rakoviny plic a rakoviny močového měchýře. Ale co impotence? Kouření způsobuje poškození cév, které dvakrát zvyšuje celkové riziko vzniku problémů s erekcí.

Pokud muž přestane kouřit kolem 50-ky nebo dříve, obvykle ještě může zvrátit škody.

Přestaňte se zbytečně stresovat

Každý ví, že stres je psychologická studená sprcha. Ale nezkrocenými napětí pracuje i mnohem zákeřnější způsobem, uvolněním adrenalinu, druhu adrenalinu, který jde přímo do Vašich tepen a pomalu tam nadělá zmatek. Stres může v dlouhodobém horizontu přispět ke kornatění tepen. Velkou medicínskou ironií je, že kvůli ztvrdlým tepnám můžete mít měkce v šortkách.

Přestaňte s chrápáním

Chrápání může sabotovat sexuální výkonnost. Všechny tkáně potřebují kyslík na to, aby byly zdravé, a penilní tkáň je obzvláště citlivá. Když chrápete, svou tkáň okrádáte o tento kyslík. Zkuste pod nohy postele u hlavy položit knihy. Chrápání má hodně do činění s gravitací - pokud zvednete trup bez ohnutí krku, změní to vliv gravitace na měkké tkáně krku.

Jezte hořkou čokoládu

Je to lék na erekci. Tmavá čokoláda obsahuje epikatechiny, flavonoidy, které spouštějí uvolňování chemických látek rozšiřujících vnitřní, nebo endoteliálních vrstvu tepen. Cokoliv, co prospívá endoteliálního systému těla bude pravděpodobně prospívat i erekci, protože penis se skládá převážně z endotelových povrchů. Udržet si tyto povrchy zdravé je důležité pro dobrý cévní tok.

Snižte hladinu svého estrogenu

Vypočítejte si svůj index tělesné hmotnosti. Pokud je Váš BMI index kolem nebo nad 25, můžete mít na sobě tolik sádla, že to táhne erekci dolů. Víme, že u těžších mužů se testosteron mění na estrogen, a že nižší hladina testosteronu a vyšší hladina estrogenu nejsou dobré pro erekci. Naštěstí i mírný úbytek hmotnosti Vás může zbavit přebytečného estrogenu a vrátit sexuální život do starých kolejí.

Zkuste akupunkturu

Pokud si myslíte, že problémem je Vaše psychika, navštivte akupunkturisty. Akupunktura může pomoci při léčbě psychicky vyvolaných poruch erekce. Nemusíte mít obavy, jehly se píchají do zad. Při psychogenních problémech s erekcii má pacient potíže s rovnováhou mezi jeho sympatickou a převahou parasympatiku nervovou soustavou. Tradiční čínská medicína se snaží tuto rovnováhu obnovit.

Vybudujte si silnější svaly pánevního dna

Jedním z nejlepších způsobů léčby slabé erekce, je předstírat, že trpíte předčasnou ejakulací. Je vhodné procvičovat svaly pánevního dna. Zdá se, že svalové kontrakce používané k zastavení močení, mohou také zabránit úniku krve při erekci. Všichni muži trpící slabou erekcí mohou provádět cvičení pánevního dna, pokud nemají silné bolesti zad.

Kdykoliv sedíte nebo ležíte, stáhněte a uvolněte pánevní svaly. Postupně se propracujte až k 18 stažením denně a každé z nich držte po dobu 10 sekund.

Zkontrolujte si lékárničku

A sepište seznam všech léků na předpis, které užíváte. Mnoho léků na předpis může být spojených se sexuální dysfunkcí.

Několik důvodů proč může být pro vás těžší dosáhnout erekce

 1. Nudná rutina - Po několika letech je těžší dostat se z monotónních sexuálních her, i když máte atraktivního partnera.
 2. Kondomy mohou za znecitlivění - Kondomy mohou mít pevné sevření kolem penisu, což může v konečném důsledku ovlivnit váš celkový výkon. Pokud je to nutné, používejte tenčí kondomy, ale pokud si důvěřujete a jste s partnerkou zavázáni jen sobě, můžete je vynechat.
 3. Nadměrné vzrušení - I kvůli nadměrnému vzrušení může dojít ke ztrátě erekce. Někdy můžete být opravdu vzrušený a právě to může zabít vaši tvrdost. Je to divné, ale právě díky nadměrnému vzrušení a adrenalinu se můžete cítit slabí a nervózní.
 4. Pilulky mohou způsobit ochabnutí - Některé léky proti bolesti a i jiné tabletky mohou způsobit necitlivost v oblasti penisu. Pokud máte problém s výkonem když jste nemocní, neobviňujte se!
 5. Strach ze selhání - To je vlastně nejčastější důvod, proč tak mnoho mužů nedosáhne erekci. Psychické problémy mohou způsobit více škody než ty fyzické.
 6. Tlak - To platí zejména tehdy pokud jste ve stresu, když chcete aby byla vaše dívka spokojená nebo když se vaše žena snaží otěhotnět.
 7. Máte nudný život - Pokud nejste nadšený se svého života nebo jste v depresi, byl by to zázrak, pokud byste dosáhli skvělou erekci.
 8. Nemáte dobrý životní styl - Spíte dobře, jíte zdravě? Zdravý životní styl může ve značné míře ovlivnit vaše sexuální touhy a váš výkon.
Čtěte dál
Ginkgo biloba a erekce
Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

 • Pilulky na erekci Viafil

  Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů.

Čtěte víc