Reklama na produkty proti vypadávání vlasů

Poslední úprava 18.12.2020
Sdílet článek

Mnohé společnosti často "nafukují" kvalitu svých výrobků. Ve snaze prodat svůj produkt se často nebrání prezentovat fiktivní výsledky. Tento článek Vám pomůže správně a s odstupem vyhodnotit produkty proti vypadávání vlasů předtím, než sáhnete do peněženky.

Jak nepodlehnout reklamě. Pohled skrze "bublinu"

Pokud nejste dostatečně vyzbrojeni informacemi a nemáte ani základní přehled (není třeba vystudovat medicínu, abyste porozuměli příčinám vypadávání vlasů a možné léčbě vypadávaní vlasů - stačí číst pozorně naši stránku), je jednoduché pro výrobce různých přípravků použít osvědčené marketingové "oblbováky" aby si získali Vaši důvěru. Vyhněte se tomu dodržováním několika nasledovných bodů.

Kupujeme produkt proti vypadávání vlasů

Účinné látky / složení produktu. Nenechte se výrobcem nalákat slovními spojeními typu "jedinečná receptura, unikátní vyvážený mix výživných látek" a podobně. Vždy se snažte probádat do detailů, co daný produkt obsahuje. Kupujete produkt proti vypadávání vlasů, pamatujete se? :) Je důležité se tedy ptát - jaké konkrétní látky v tomto produktu mi pomohou v boji proti vypadávání vlasů?
Současná věda zná (i když ještě ne dokonale) některé látky, které mají reálně větší či menší účinky proti dědičnému vypadávání vlasů. Tyto látky jsou častokrát ověřené testováním a přesně pojmenované. Pokud se v produktu nenachází některá z těchto látek, zvažte, zda budete riskovat koupi takového produktu.

Doporučení spokojených zákazníků

V dnešní době je internet nejobjektivnější zdroj informací o produktech proti vypadávání vlasů a jejich účincích. Najdete tam vše a hlavně - je tam velké množství lidí s podobným problémem jako Vy. Existuje mnoho internetových diskusí (v České republice nebo v zahraničí) věnovaných výhradně problematice vypadávání vlasů u mužů nebo žen, kde si lidé vyměňují své zkušenosti s konkrétními produkty.

Zde také nevěřte každému. Některé firmy vytvářejí vymyšlené uživatele, kteří chválí jejich produkt a jeho zázračně účinky. Nejjednodušší cesta jak ověřit, zda se jedná o reálného a nezaujatého člověka, je zjistit, co si myslí o jiných produktech. Zaměřte se na lidi, kteří zkoušejí různé produkty, píší a debatují na fórech déle. Je tam větší šance, že jsou schopni objektivněji zhodnotit produkty, narozdíl od člověka, který se přihlásí a hned píše o tom jaký super produkt používá. Pokud někdo stále vyzdvihuje jeden produkt, je buď uměle vytvořeným uživatelem nebo je to někdo tak zaujatý, že nemá přehled o ostatních a není tedy rozumné řídit se jeho doporučeními.

Zní to příliš dobře, aby to byla pravda

Upřímně doufám, že jednou budeme moci tento odstavec z článku vymazat, protože budou existovat léky, které zcela vyléčí dědičné vypadávání vlasů. Bohužel, v současnosti ještě neexistuje žádný 100% fungující lék.

Podezření by měl proto ve Vás vzbudit každý produkt, který podle výrobce účinkuje proti vypadávání vlasů pro 9 z 10 lidí nebo dokonce na 100%. Stejně se vyhněte i produktům, které slibují zaručené a rychlé výsledky. Léčba dědičného vypadávání vlasů je dlouhodobý proces. U většiny produktů, které fungují, trvá měsíce, dokud je viditelný nějaký výsledek. Častokrát se jejich účinek naplno projeví až po více než 1 roku.

Fotky před a po

Určitě jste již viděli reklamu na produkty, které prezentují výborné výsledky jednou nebo dvěma fotkami pokud vůbec nějakými fotkami. Pokud jsou zveřejněny výrobcem, netřeba se na ně spoléhat, i kdyby jich bylo 100. Reklamní specialisté vykouzlí bez problémů z řídkých vlasů afro-účes pomocí jednoduchých triků jako úhel fotografie, vhodné nasvícení, nemluvě o zpracování fotografie na počítači. Pokud se chcete přece jen zaměřit na fotky, určitě opět hledejte na internetových diskusích. Hledání fotek reálných uživatelů však není jednoduché. Pokud někdo našel kombinaci léků, které mu přinášejí výborné výsledky, navštěvuje diskusní fóra o vypadávání vlasů stále vzácnější.

Cena produktů

Účinné produkty proti vypadávání vlasů nepatří mezi nejlevnější, ale v konečném důsledku je lepší zaplatit za 1 produkt, který je ověřen a funguje jako neustále zkoušet nové levné vodičky, které nefungují a jediným výsledkem jejich používání je Vaše zklamání a ztráta drahocenného času.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

  • Šampon proti vypadávání vlasů FOLIVITAL PRO

    Účinný šampon proti vypadávání vlasů určený pro muže i pro ženy. Synergická směs DHT blokátorů, antioxidantů, minerálů, proteinů a léčivých bylin obnovuje rovnováhu, optimalizuje zdraví vlasové pokožky a zlepšuje vitalitu a tloušťku vlasů.

Čtěte víc

Blízke témy