Domů / / Příznaky poruch erekce

Příznaky poruch erekce

Poslední úprava 18.01.2018
Sdílet článek

Hlavním příznakem problémů s erekcí je neschopnost dosáhnout a udržet erekci potřebnou na uspokojivý pohlavní styk.

Nedostatečná erekce by neměla být zaměňována s problémy s ejakulací, jako například předčasnou ejakulací, což je stav, kdy proces vzrušení, orgasmu a ejakulace nastane velmi rychle.

Neschopnost dosáhnout erekce

Někdy se problémy s erekcí vyskytují pouze v určitých situacích. Například můžete být schopni dosáhnout erekce při masturbaci, nebo se můžete někdy probudit s erekcí, ale nemusíte být schopni dosáhnout erekce se svým sexuálním partnerem. V takovém případě je pravděpodobné, že hlavní příčina slabé erekce je především psychologická (například stres).

Pokud ale nejste schopen dosáhnout erekce za žádných okolností, je pravděpodobné, že příčina je především fyzická.

Kdy vyhledat lékařskou pomoc

Navštivte svého lékaře, pokud problém s erekcí přetrvává déle než několik týdnů. Váš lékař zhodnotí Váš celkový zdravotní stav, protože tento stav může být prvním příznakem vážnějších chorob, jako jsou srdeční onemocnění (když je zásobování srdce krví zablokováno nebo přerušeno).

Příznaky poruch erekce Průměrné hodnocení: 1 (1 hodnoceníe)

Doporučené produkty

  • Pilulky na erekci Viafil

    Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů.

Čtěte víc