Domů / / Tmavé kruhy pod očima a Haloxy...

Tmavé kruhy pod očima a Haloxyl

Poslední úprava 30.11.2022
Sdílet článek

Trpíte tmavými kruhy pod očima? Jste kvůli nim frustrovaní? Slyšeli jste už o složce Haloxyl jako o efektivním řešení pro tmavé kruhy pod očima? Pokud ano, jste na správném místě. Důrazně doporučujeme, abyste si pozorně přečetli celý článek.

Tmavé kruhy pod očima (nebo periorbitální tmavé kruhy, jak se nazývají klinicky) jsou v podstatě tmavé skvrny kolem očí. Přesné příčiny tmavých kruhů pod očima se mají tendenci měnit. Pokud Vás trápí tmavé kruhy pod očima a je pro Vás těžké se jich zbavit, je důležité určit jejich příčinu.

Víte… Tyto skvrny jsou jen symptomem něčeho hlubšího. Léčba příčiny je jediný způsob, jak symptom odstranit. Make-up je jen dočasné řešení, které na čas nedostatky zakryje. Dříve nebo později, jakmile si make-up odstraníte se skvrny opět objeví.

Pokud hledáte trvalý lék na tmavé kruhy pod očima, je třeba najít řešení, které bude řešit jejich příčinu. A na to potřebujete vědět, co je jejich skutečnou příčinou. Zde jsou některé možné příčiny tmavých kruhů:

  • Dědičnost
  • Alergie, astma aekzém
  • Únava
  • Anémie
  • Léky (drogy)
  • Problémy s játry
  • Věk (periorbitální hyper-pigmentace)

Převážná většina žen trpí tmavými kruhy pod očima především vzhledem ke svému věku (tj periorbitální hyperpigmentace). Hyperpigmentace znamená nadměrná produkce melaninu kolem očí. To ve většině případů vede k tmavým kruhům pod očima.

Existuje jen velmi málo druhů účinné léčby pro všechny výše uvedené případy. Pokud trpíte periorbitální hyperpigmentací, make up může zakrýt zbarvení odkrytých míst pokožky.

Existuje však složka s názvem Haloxyl kterou obsahují některé přípravky proti tmavým kruhům pod očima. Haloxyl je vlastně kombinací více složek, které mají schopnost absorbovat a eliminovat barevné pigmenty v krvi, které ve skutečnosti způsobují tyto tmavé kruhy pod očima.

Vědecké studie ukázaly, že pravidelné používání přípravku s Haloxyl zlepšuje tón pleti a redukuje tmavé kruhy pod očima u většiny pacientů.

Nejsou hlášeny žádné případy komplikací. V krémech proti tmavým kruhům pod očima a dalších produktech pro péči o pleť se Haloxyl používá v 2% koncentraci.

Nevýhodou Haloxyl je rychlost zaúčinkování. Trvá podstatně delší dobu, dokud po použití Haloxyl tmavé kruhy zmizí. Na to, abyste viděli viditelné výsledky budete muset užívat krém nebo gel obsahující tuto složku po dobu nejméně 6-9 týdnů.

Dalším problém s Haloxyl je to, že většina z produktů péče o pleť, které obsahují Haloxyl jsou na předpis (protože obsahují hydrochinon). Existuje jen velmi málo volně prodejných výrobků pro péči o pleť, které obsahují Haloxyl.

Zatím bez hodnocení

Čtěte víc