Domů / / Jak se zbavit celulitidy - zap...

Jak se zbavit celulitidy - zapomeňte na magické odvary!

Poslední úprava 24.11.2022
Sdílet článek

Hrbolatá stehna rozhodně nejsou atraktivní, a na rozdíl od zažitého přesvědčení, člověk nemusí mít velkou nadváhu aby měl problém s celulitidou. Dokonce i lidé, kteří jsou zdánlivě hubení mohou mít celulitidu na zadní straně stehen. Problémy s celulitidou mohou mít dokonce i mladí lidé. Je to velmi častý problém. Možností jak se zbavit celulitidy je několik. Zkuste zvážit následující přírodní a jednoduché způsoby. Nemáte co ztratit - pouze snad bulky, hrboly, a ošklivé vlnky a jamky na břiše, stehnech a hýždích.

Pijte hodně vody

Celulitida se skládá ze ztvrdlých hrudek tuku a pojivové tkáně těsně pod povrchem kůže. Stárnutí a řídnutí pokožky může vzhled celulitidy ještě zhoršit. Vyplavte z těla toxiny, které způsobují tvrdnutí vazivové tkáně a formování celulitidy. Každý den pijte doporučené množství vody, která přírodní cestou pomůže udržet Vaše tělo očištěné od toxinů a odpadu.

Masáž tělovým mlékem

Pravidelná masáž může pomoci vyhladit zásoby hrbolatého tuku pod kůží. Použijte svůj oblíbený tělový olej nebo mléko na každodenní hloubkovou masáž pokožky. Celulitida se neobjevila ze dne na den a ani ze dne na den nezmizí.

Podpůrné punčochy

Kromě používání jiných přírodních metod jak se zbavit hrbolatých zásob tuku pod kůží, používejte kvalitní podpůrné punčochy, které stlačí tukové zásoby a dodají vaší kůži hladký vzhled. Nohy a zadek budou přirozeně vypadat lépe s přidanou podporou.

Vitamin C

Přebytečný vitamín C v těle se vylučuje ledvinami a bere s sebou toxiny, které mohou vést k celulitidě. Konzumujte doporučenou denní dávky ovoce a zeleniny, které obsahují vitamin C nebo denně užívejte vitamín C v tabletách podle pokynů na etiketě výrobku. Vitamíny v potravinách jsou přírodní, a pomáhají předcházet a zbavit se mnoha problémů. Jsou to produkty přírody, které nám pomáhají cítit se a vypadat nejlépe.

Cvičení

Ačkoliv člověk nemusí mít výraznou nadváhu, aby se u něho vyskytl problém s celulitidou, nadbytečný tělesný tuk je její hlavní příčinou. Bez ohledu na Vaši velikost nebo hmotnost, dbejte na to, abyste každý den cvičili. To je ten nejlepší přirozený způsob, jak snížit množství tuku a zbavit se nebo alespoň zmírnit vzhled celulitidy na stehnech, břiše a zadku.

Zatím bez hodnocení

Čtěte víc