Domů / / / Smíchejte tyto dvě přísady a s...

Smíchejte tyto dvě přísady a sledujte, co se po pár minutách stane s vaší pletí!

Poslední úprava 12.08.2023
Sdílet článek

Zdálo se vám, že na sobě začínáte znát vrásky? Máte nějakou matnou a nevýraznou pleť? Nebo dokonce začínající celulitida? Tak si jděte překontrolovat spíž a připravte si pleťové masky na neduhy své pokožky ...

Olej z černého pepře obsahuje různé esenciální živiny. Mezi ty nejdůležitější patří vitamin A a vitamin K. Oba tyto vitamíny jsou přínosné pro váš zrak, také udržují v správném chodu oběhové a metabolické funkce. Olej obsahuje i jiné užitečné složky jako je draslík, vápník, selen, které jsou dobré pro vaše kosti, krevní tlak, nehty, vlasové folikuly i zuby. Takže zlikvidujte vrásky a přidejte i krásné nehty a zářivé zuby!

Inspirujte se čtyřmi domácími recepty z černého oleje, díky nimž bude vaše pleť hydratovaná!

Exfoliační maska z jogurtu a oleje z černého pepře

Smíchejte 1 polévkovou lžíci černého pepře s 2 polévkovými lžícemi jogurtu. Vzniklou pastu aplikujte drobnými krouživými pohyby na pokožku. Smyjte studenou vodou. Tato pleťová maska pročistí do hloubky vaše póry, eliminuje různé skvrny, linie a drobné vrásky a dodá vaší pleti mladistvý lesk!

Pleťová maska z medu a pepře

Na tuto pleťovou masku budete potřebovat vaječný bílek, půl polévkové lžíce černého pepře a 1 polévkovou lžíci medu.

Příprava je velmi jednoduchá. Smíchejte přísady a vzniklou masku aplikujte na tvář. Nechte ji působit 15-20 minut. Nakonec ji smyjte vodou. Tato pleťová maska účinně zbaví obličej pupínků a akné!

Pepř proti celulitidě

Smíchejte 100 ml svého oblíbeného tělového mléka s 3-4 kapkami oleje z černého pepře. Masírujte si místa, kde se vám objevila celulitida každé ráno a každý večer.

Tělový olej proti celulitidě

Připravte si 2 polévkové lžíce mandlového oleje, 2 polévkové lžíce sezamového oleje a 4 kapky oleje z černého pepře.

Přísady míchejte v misce tak dlouho, dokud se z nich nevytvoří pasta. Směs aplikujte na postižená místa dvakrát denně. Tato pleťová maska zlepší elasticitu i tón kůže. Současně efektivně eliminuje celulitidu a tukové zásoby.

Zatím bez hodnocení

Čtěte víc