Domů / / Jak se zbavit celulitidy pomoc...

Jak se zbavit celulitidy pomocí kofeinu

Poslední úprava 01.03.2018
Sdílet článek

Celulitida je důlková kůže způsobena tukovými buňkami pronikajícími přes pojivovou tkáň, což dodává kůži hrudkovitou strukturu podobnou pomerančové kůře. Přestože pití kofeinu může zhoršit vzhled celulitidy narušením krevního oběhu, jeho lokální aplikace může dočasně vytvořit hladší texturu tím, že vyhladí pokožku a zredukuje otok. Odhadem až 90 procent žen trpí v nějakém období svého života celulitidou a přestože udržování si hubené postavy pomáhá předcházet celulitidě, není garance, že jí nebudete trpět.

Zbavte se celulitidy ve 3 krocích

  1. Vyberte si krém proti celulitidě, který obsahuje složky, které stimulují krevní oběh jako je kofein, antioxidanty a protizánětlivé látky. Čtěte složení pozorně a mějte na paměti, že káva, kávová zrna a černý nebo zelený čaj všechny obsahují kofein.
  2. Vmasírujte krém proti celulitidě do postižených oblastí, typicky boků, stehen a hýždí. Výsledky jsou dočasné, a proto je důležité používat krém denně pro další zlepšení.
  3. Cvičte a změňte svůj jídelníček pro dosažení trvalejších výsledků. Krémy proti celulitidě obsahující kofein léčí celulitidu pouze do určité míry, maskováním jejího vzhledu.

Tipy a varování

  • Pro lepší vstřebávání krém naneste v noci. Pijte tolik vody, kolik je možné, protože voda bude hydratovat pleť a odplaví toxiny. Masáž s krémem nebo i bez něj podporuje lymfatický odtok a pomůže zvýšit krevní oběh.
  • Ne všechny krémy proti celulitidě jsou kontrolovány dozorčí radou, takže tvrzení na obalu nemusí být ověřeny. Bylo vysloveno mnoho protichůdných tvrzení ohledně účinnosti krémů proti celulitidě. Vědecké důkazy si protiřečí, není jich dostatek a jsou neúplné.
  • Vybírejte si proto krém, který vyrobila firma s víceletou působností v kosmetické oblasti.

Budete potřebovat:

Krém s obsahem kofeinu

Náš tip: Pro lepší účinek si zvolte krém, který obsahuje i jiné účinné látky jako kofein. Krém proti celulitidě obsahuje kromě kofeinu i kombinaci vysoce účinných rostlinných výtažků - to vše obaleno v patentovaných mikrokapslích, které proniknou hluboko do pokožky přímo k celulitidě.

Zatím bez hodnocení

Čtěte víc