Domů / / 8 tipů jak se zbavit vrásek na...

8 tipů jak se zbavit vrásek na krku

Poslední úprava 08.11.2017
Sdílet článek

Vrásky na krku a obličeji se objevují spíše než vrásky na ostatních částech těla. Častokrát ale lidé věnují větší pozornost vráskám na obličeji a mají tendenci zanedbávat jemnou pokožku na krku a v dekoltu. S věkem, má pokožka tendenci stávat se tenčí, méně elastickou, sušší a nakonec vrásčitou. Jemný povrch krku a dekoltu vyžaduje extra pozornost na odstranění vrásek na krku.

Tipy na péči o p​leť jako odstranit vrásky na krku

Odstranění vrásek na krku a prevence před znovuobjevením hlubokých vrásek na krku vyžaduje vhodnou péči. Můžete vyzkoušet následující tipy péče o pleť a recepty na odstranění vrásek doma.

1. Aplikujte hydratační krém na zbavení se vrásek na krku

Hydratace je jedna z nejlepších tipů péče o pleť na zbavení se vrásek na krku a povadlé pokožky na krku. Vrásky a jemné linie jsou více patrné na suché pokožce, takže byste měli aplikovat hydratační a výživný krém, a to masírováním krému do pokožky krku tahy nahoru. Udržování vaší pokožky krku hydratované a vyživené pomáhá udržovat pleť vláčnou, čímž odstraňuje vzhled vrásek.

2. K odstranění vrásek na krku používejte opalovací krém

Je důležité chránit vaši pokožku před škodlivým UV zářením ze slunečních paprsků, abyste se zbavili vrásek na krku. Noste UV ochranu jako zbraň před škodlivými slunečními paprsky, které časem mohou zrychlovat proces stárnutí a způsobují hluboké vrásky a povislou pokožku na krku. K udržení vrásek na krku na uzdě, je nutné používání dobrého opalovacího krému. Vyberte si ze širokého spektra opalovacích krémů s vysokým faktorem SPF na redukování hlubokých vrásek na krku a na zlepšení celkového vzhledu pokožky na krku.

3. Na zbavení se vrásek exfoliujte pokožku na krku

Pravidelná exfoliace pokožky na krku pomůže redukovat vrásky na krku a dodává jí zdravěji vypadající vzhled. Exfoliujte oblast krku a hrudníku alespoň jednou za týden, na udržení pokožky čisté od zakořeněné špíny a mrtvých buněk, které mohou přispět k vývoji vrásek a dělají jejich výraznějšími. Tenká a jemná pokožka v okolí krku je velmi citlivá, takže se vyhněte produktům obsahujícím ostré části a použijte jemný, neabrazivní exfoliační krém na ošetření vrásek.

Můžete si také připravit přírodní exfoliační krém na odstranění vrásek na krku, smícháním hrstky pšeničných otrub s polévkovou lžící měsíčkového oleje. Aplikujte ho na hluboké vrásky na krku a na pár minut jemně masírujte. Omyjte teplou vodou. Povzbudí to obnovu buněk. Pamatujte, že po exfoliačním krému, aplikujte vyživující krém na vyhnutí se suché pokožky.

4. Na redukování vrásek na krku aplikujte krém proti vráskám na krku

Další typ na ošetření pokožky na odstranění vrásek na krku a "krůtího krku" je použití krému zpevňujícího pokožku krku. Aplikujte dobrý krém proti vráskám na krk na noc. Krémy na vrásky na krku pomáhají redukovat vzhled vrásek a jemných linií na krku a doplňují mnohé potřebné vitamíny pro vaši pokožku.

5. Na zbavení se vrásek se zdravě stravujte

Snažte se jíst dobře vyváženou stravu obsahující antioxidanty, zejména omega-3 mastné kyseliny, na odstranění vrásek na krku. Losos, mečoun a lněná semínka obsahují omega-3 mastné kyseliny. Omega-3 kyseliny vás pomáhají udržovat fit a krásných v jakémkoliv věku. Jsou uznávány jako rozhodující pro dobrý režim péče o pleť, v boji proti vráskám na obličeji a krku. Konzumujte různé ovoce a zeleninu, protože obsahují mnoho antioxidantů, které pomáhají pokožce obnovovat nové buňky, nahrazovat poškozené buňky a redukovat vzhled hlubokých vrásek a povislé pokožky na krku. Můžete vyzkoušet také ovocné masky na obličej.

6. K odstranění vrásek na krku dělejte cvičení na krk

Cvičení pro krk mohou pomoci posílit oslabené svaly na krku. Výsledkem může být viditelné změny zahrnující zvýšenou elasticitu pokožky, redukování vrásek na krku, lifting pokožky na krku a redukování povislé pokožky na krku.

Na zbavení se těchto horizontálních linií a hlubokých vrásek na krku, sedněte si na židli a nakloňte hlavu dozadu. Držte rty spojené a začněte provádět pohyby žvýkání. Budete cítit, jako se pokožka na vašem krku zpevňuje. Ve stejné sedací pozici, našpulte rty a tvařte se, že chcete políbit strop. Pro další cvičení, vyplazte jazyk a zkuste se s ním dotknout vaší brady. Po pár vteřinách držení, byste měli cítit napětí v krku. Dělejte toto cvičení krku pravidelně a odstraníte tím vrásky a povislou pokožku na krku.

7. Na zbavení se vrásek na krku držte bradu vzpřímeně

Pokud pravidelně sklání hlavu dolů k hrudníku, máte více pravděpodobný rozvoj dlouhodobých vrásek na vašem krku. Vždy držte vaši hlavu rovně a bradu vzpřímeně. Vzpřímený postoj vás pomůže ochránit a odstranit vrásky na krku.

8. K odstranění vrásek na krku si přizpůsobte váš polštář

Vysoký polštář může způsobit na pokožce krku vrásky. Pokud spíte na více než jednom polštáři, je načase přestat. Pomůže to zbavit se vrásek na krku. Malý polštář může maximalizovat úhel mezi obličejem a krkem, a tak zpomalit formaci hlubokých vrásek a jemných linií na pokožce krku.

Tyto jsou jedny z nejlepších tipů péče o pleť na zbavení se vrásek na krku. Následujte tyto tipy a ošetření pokožky na odstranění vrásek na krku přirozeně.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

Čtěte víc