Domů / / Meloun a erektilní dysfunkce

Meloun a erektilní dysfunkce

Poslední úprava 16.07.2021
Sdílet článek

Pokud si chcete zlepšit erekci a vyrobit "domácí Viagru", potřebujete pouze dvě přísady, které jsou navíc velmi silným afrodiziakem - vodní meloun a citron.

Meloun obsahuje mnoho různých živin, mezi nimi i afrodiziakální složky citrulin a lykopen. Neměli byste používat cukr, sůl, koření či jiné pochutiny, které by mohly oslabit sílu dvou hlavních složek.

  1. Meloun nakrájejte na kostičky, vložte je do mixéru nebo odšťavňovače a přidávejte do té doby, dokud nezískáte přibližně litr melounové šťávy. I bílá slupkou zevnitř melounu obsahuje vysoké koncentrace citrulinu, takže zbytečně neplýtvejte a klidně použijte i tu.
  2. Šťávu přelijte do hrnce. Převařte ji, stačí pár minut. Následně do hrnce vytlačte citronovou šťávu z jednoho citronu. Vařící se melounovou šťávu s citronem řádně promíchejte. Vařte, dokud se většina tekutiny neodpaří a obsah hrnce se zredukuje přibližně na polovinu.
  3. Pak směs odstavte z ohně a nechte asi hodinu chladnout. Po vychladnutí přelijte šťávu do čisté sklenice nebo lahve a uchovávejte na chladném, suchém místě, například v chladničce.

Tento nápoj na erekci by se měl pít na prázdný žaludek brzy ráno a těsně před obědem. V závislosti na vaší hmotnosti užijte 2 až 6 polévkových lžic. Tato "domácí Viagra" je bezpečná a působí v každém věku.

Pokud si na přípravu tohoto lektvaru netroufnete, máme dobrou zprávu. Meloun není jediným "zázračným ovocem" pro potenci.

Zkusit můžete i meruňky či guavu, nebo ze zeleniny vařené rajčata. Stejně jako meloun obsahují velké množství lykopenu, který se z jídla velmi dobře vstřebává. Lykopen zlepšuje průtok krve, čímž zlepšuje erekci. Dobrými zdroji lykopenu jsou i zmíněné meruňky a guava, přestože vařené rajčata z čela žebříčku nesesadí. Pozor, nepoužívejte rajčata z konzervy, protože konzervy obsahují bifenol-A (BPA), což je antiandrogen, který blokuje normální činnost testosteronu v těle, navíc zvyšuje riziko vzniku rakoviny prostaty a snižuje plodnost u mužů.

Zatím bez hodnocení

Čtěte víc