Domů / / Co se děje s erekcí?

Co se děje s erekcí?

Poslední úprava 15.01.2018
Sdílet článek

Vy se ptáte, my odpovídáme. Vše co jste chtěli vědět o erekci, plus některé věci, o kterých jste vůbec netušili.

V jistém časopise se ptali lidí, co všechno by chtěli o erekcí vědět. Dostali množství e-mailů, tweetů. Otázky se pohybovaly od normální zvědavosti až po překvapivý nedostatek informací o lidském těle. Na základě otázek se redaktoři snažili odpovědět na otázky co nejlépe nebo podle vlastní zkušenosti. Upozornění, tento článek nepsal doktor, jen chlapi co během let dostali množství erekcí.

Nejdůležitější věc, kterou si musíte zapamatovat je, že erekce jsou jako sněhové vločky - žádná z nich není stejná. Takže některé z těchto odpovědí nemusí být přímo úměrné každé erekci. Zde je několik z položených otázek:

1. Co je erekce?

Jsme velmi nadšeni, že jsme byli požádáni začít od základů, nic není základnější jak odpovědět na tuto otázku. Erekce nastane, když se zvýší průtok krve v penisu, tím ho přiměje aby byl tvrdý a přeplněný. Obvykle je to příčina sexuálního vzrušení (fyzického nebo duševního), ačkoli k ní může dojít i z jiných důvodů.

2. Jak pocítím erekci?

Nejlepší jak to možno popsat je, že si celý den svého penisu v podstatě nejste vědomí. V okamžiku jako dosáhnete erekci, přijde vysoké a rychlé uvědomění si jeho existence.

3. Má tvrdost vaší erekce něco společného s tím jak moc vás dívka vzrušuje?

Nemusí to byt nezbytně spojeno s tím jak moc vás dívka přitahuje, ale erekce se může lišit v intenzitě úrovně vašeho sexuálního vzrušení. Jak bylo uvedeno již výše, ne všechny erekce jsou stejné. Penis nejde z 0 na 60 okamžitě. Roste pomalu v tvrdosti i obvodu. Je to v podstatě Einsteinova teorie super pozic v kvantové fyzice, akorát nahradíte penis za daný systém. Teplota hraje také velkou roli v tom jak vypadá penis v daném okamžiku. Penis a varlata se skutečně mohou zmenšit, posunout blíže k tělu vlivem chladného počasí.

4. Jak moc je důležitá fyzická stimulace versus fyzická přitažlivost partnera pro vaši erekci?

To je jedna z těch věcí, které se budou lišit v závislosti od člověka k člověku a je to silně závislé na situací. Typičtí muži mají mnohem jednodušší potěšení z fyzické stimulace jako z emocionální intimity. Ale věci jako je láska nebudeme vyhazovat ven z okna. Tato sentimentální věc dokáže vyvolat nebo zvýšit erekci. Ale muži můžou celkově dostat erekci snadno a fyzická stimulace je nejdůležitější částí dosažení orgasmu.

5. Proč bolí jít na záchod když máte erekci?

Doslova nemůžete močit, když vám penis ztvrdne. Vaše tělo představuje spojení svalů uvnitř vašeho penisu během erekce. To může zabránit močení při orgasmu / erekci. V tom okamžiku odtud může vyjít jen jedna věc.

6. Máte pocit slabosti / hlouposti když veškerá krev proudí do vašeho penisu?

Veškerá krev do penisu neteče. Pokud by tomu tak bylo, tělo by se po dosažení erekce zcela vypnulo, takže bychom se mohli sexuálního vzrušení obávat. Není to tak, že čím více krve je v penisu, tím je pocit vzrušení odlišný. Někteří muži mají penis při erekcí obrovský, což je způsobeno velkým tokem krve. Ale tento fakt nemá nic společného s přísunem krve do mozku ani inteligencí.

7. Je někdy bolestivé dostat erekci?

Ano, můžeme to nazvat močení s erekcí. Je to reflex na akci, že vaše tělo přejde do režimu erekce, kdy nutkání na močení je intenzivní, tehdy se muži musí snažit zastavit to nedobrovolně. Nutkání močit je pro erekci nepříjemné.

8. Mají chlapi starost o velikost penisu?

Každý chlap, který dostal erekci v blízkosti pravítka si ji změřil. Je zajímavé, že velikost vašeho penisu (na základě erekce) se může časem měnit na základě faktorů, jako je věk, zdravotní stav. Hodně chlapů se stará o velikost svého penisu při erekci, měli by se však více zaměřit na to, jak mít vlastně dobrý sex s ohledem na průměrnou délku vaginálního kanálu (během vzrušení). Také jsme se už setkali i s mikro penisem. Je to konstantní zdravotní stav, nebo se to dočasně může stát komukoliv, když je opravdu velká zima.

9. Jak skrýt erekci?

Co se týče kalhot, musí zde být velmi opatrný poměr velikosti, pružnosti a těsnosti, které bychom měli brát v úvahu při nákupu. Je ideální mít kalhoty, které jsou natolik volné, že vaše erekce nebude držet rovně, ale ani ne tak pevné, že lze vidět každý detail. Doporučují se boxerky. Budou držet vše na svém místě a zajistí, aby se kalhoty moc nezvětšili.

10. Proč se muži rádi dotýkají své erekce?

Podle studií na toto téma má většina mužů ruce v kalhotách častěji než by bylo nutné. Muži mají problém s odpojením fyzického a emocionálního vzrušení. Je pro ně jednoduché se tímto způsobem uklidnit.

11. Můžete se zbavit erekce bez použití rukou?

Dívky se velmi často ptají tuto otázku, asi by se jim ale nelíbilo, kdyby se chlapi kolem jejich domu procházeli se svými erekcemi jako se slonem v kufru. Mohu vám říci s jistotou, že každý muž v historii ručníků se snažil pověsit svůj ručník na svůj ztopořený penis. Jisté však je, že s pomocí rukou to jde nejjednodušeji.

12. Dostávají chlapi erekci každé ráno?

Ne každé ráno, ale skoro každé. Dojde k tomu počas spánku. A přes noc muž dostane tak tři až pět erekcí. Jsou to hormony a genitálie se blázní, když muž spí.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

  • Pilulky na erekci Viafil

    Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů.

Čtěte víc