Domů / / / Nejlepší omlazující účesy

Nejlepší omlazující účesy

Poslední úprava 16.03.2023
Sdílet článek

Úplně první věc, kterou si na Vás lidé všimnou jsou Vaše vlasy, a ty mohou říci mnoho o Vašem věku, osobnosti a stylu. S pomocí správného střihu můžete vypadat o deset let mladší! Popíšeme si některé z nejlepších účesů, ve kterých budete vypadat mladší.

Trik je v tom, aby byly vlasy krátké. Za prvé, krátké vlasy jsou nenáročné na údržbu, a zadruhé, dodají Vám facelift, díky kterému budete vypadat mladší. Pokud se však nechcete svých dlouhých kadeří vzdát, můžete se hrát s délkou, mít ve vlasech mnoho vrstev a schovat své vrásky nebo si zvolit volné kadeře, se kterými můžete vypadat mladší okamžitě.

Špatný účes může vaší tváři přidat roky a pravděpodobně zvýraznit vrásky na obličeji. Tento článek vám řekne o těch nejlepších účesech, se kterými budete vypadat mladší ihned. Takže, tady jsou …

Nejlepší účesy, ve kterých budete vypadat mladší

Nechte vlasy elegantní a krátké!

Elegantní, krátký účes opticky vytáhne obličej směrem nahoru, což je úžasný facelift. Pokud máte rovné nebo mírně vlnité vlasy, krátký sestřih Vám jistě pomůže vzdorovat věku. Několik pramenů ofiny začesaných do strany zamaskuje vrásky na čele a budete tak vypadat mladší!

Přidejte mnoho vrstev …

Jak člověk stárne, může narazit na problémy, jako je ztráta nebo řídnutí vlasů a tak dále. V tom případě opravdu potřebujete vrstvy které orámují tvář a schovají vrásky. Mnoho vrstev ve vlasech Vám dodá nadýchaný a lehký vzhled. Můžete se hrát s délkou vrstev a zvýraznit tak rysy tváře.

Roztomilý bob

Roztomilý bob je ideální účes pro lidi po 50 i 60. Tento účes odvádí pozornost od vrásčitého krku a budete v něm vypadat elegantně. Navíc tento typ účesu je rozhodně jednodušší na údržbu. Pokud necháte vlasy vzadu kratší a vpředu delší, budete vypadat sexy a sebevědomě.

Co tak volný boční cop?

Přestože copánky jsou synonymem pro školačky, ne vždy v nich budete vypadat dětsky. Volný cop na boku hlavy s množstvím objemu na temeni hlavy je perfektní mladistvá volba! Cop můžete smotat do drdolu, což dodá účesu vitalitu.

Volné kadeře, které maximalizují objem

Pokud máte dlouhé vlasy a nechcete si je ostříhat nakrátko; vždy si je můžete nechat rozpuštěné a dodat vlasům objem u kořínků. Volné kadeře Vám odeberou desítky let na věku z obličeje, takže budete vypadat mladší a vlasy budou mít větší objem!

Rozcuchaný účes

Tento účes se obvykle hodí těm ženám, které mají vlasy po ramena a mají po 40-ce. Rozpuštěné vlasy Vám dodají rozcuchaný vzhled jako byste se právě vrátili od vody! Plážové vlny a rozcuchaný vzhled Vás omladí a zvýrazní obličej.

Volný nadýchaný cop

Pokud si ostříhané vlasy upravíte správně, můžete určitě vypadat mladší. Snadno si hřebenem natupírujte vlasy, abyste jim tak dodali objem a svažte je do culíku. Cop s malým zvednutím na temeni hlavy, Vám pomůže dosáhnout dokonale okouzlující, ale přesto uvolněný vzhled. Tento účes opticky zvedne oči, čímž dodá tváři facelift a udělá vrásky méně viditelné, takže budete vypadat mnohem mladší!

Ofina začesaná do strany vypadá skvěle!

S ofinou začesanou do strany nikdy nemůžete nic pokazit, bez ohledu na váš věk. Budete s ní vypadat mladší, důvěryhodně a mladistvě. Tento účes zvýrazní nejlepší rysy vaší tváře, jako například čelist, lícní kosti a oči a skryje všechny nedostatky.

Účesy s ofinou jsou vůbec u žen tím oblíbenější, čím jsou ženy starší. Zakrývají čelo, tím maskují vrásky na čele i drobné vrásky kolem očí, odvádějí pozornost od čela a zaměřují ji na oči. Je-li ofina řádně zastřižena, dokáže orámovat obličej, podtrhnout tváře, obočí i oči. Která ofina by vám seděla nejlépe? Zkuste tu nejlichotivější pro váš tvar obličeje i objevující se vrásky na čele.

  • Kruhový obličej: hodí se k němu vrstvená ofina střižená tak, aby se konce dotýkaly vrchní části obočí.
  • Hranatý obličej: vhodná je dlouhá ofina shrnuta stranou, abyste změkčili hranatost obličeje.
  • Dlouhý obličej: vsaďte na tupou ofinu končící těsně nad očima, takto dodáte úzkému obličeji plnost a zakryjete vrásky na čele.
Zatím bez hodnocení

Čtěte víc

Blízke témy