Domů / / Odstranění vrásek na čele - do...

Odstranění vrásek na čele - domácí recepty

Poslední úprava 16.11.2017
Sdílet článek

Vrásky na čele nebo vrásky od mračení jsou součástí změn na tváři, které přicházejí s věkem. Přílišné vystavení se slunci, dehydratace atd. stejně způsobuje objevení vrásek na čele. Hluboké vrásky na čele vás mohou dělat staršími, jak se cítíte. Nicméně, použitím přírodních domácích receptů a péče o pleť se můžete zbavit vrásek na čele.

Následující přírodní metody a domácí nápravná péče, které vám mohou pomoci bojovat proti hlubokým vráskám na čele přírodním způsobem, jsou pro vrásky na čele nejlepší.

Kokosový olej na odstranění vrásek na čele

Kokosový olej je jeden z nejlepších přírodních prostředků na odstranění čelních vrásek. Kokosový olej udržuje pokožku silnou a vláčnou, což pomáhá prevenci povislé pokožky a vzniku čelních vrásek. Aplikujte vaječné bílky smíchané s kokosovým olejem na vrásky na čele a linie a předtím, než obličej umyjete, nechte masku zaschnout. Pomůže to uchovat elasticitu vaší pokožky na čele a eliminuje znaky stárnutí. Kokosový olej je také velmi dobrý, pokud máte na čele velmi suchou pokožku, protože tuky redukují ztracenou vláhu přes póry v pokožce.

Odstraňte vrásky na čele obličejovou masáží

Domácí masáže obličeje jsou docela účinné na odstranění vrásek na čele. Masáže obličeje minimalizují a odstraňují hluboké linie a vrásky na čele stimulací cirkulace. Dopřejte si 2 nebo 3krát masáž obličeje s oleji jako jsou olej z vitaminu E nebo kokosový olej, což vám zabere na redukování vrásek na čele jen 15 minut. Silnější masírování také pomáhá prevenci dlouhodobých čelních linií a pokleslé pokožky na čele.

Vaječné bílky na odstranění vrásek na čele

Vejce jsou jedním z nejlepších domácích receptů na vrásky na čele. Maska na obličej vyrobena z vaječného bílku může pomoci zmenšit vzhled čelních vrásek a linií. Aplikujte vaječný bílek na vrásky od mračení nebo vrásky na čele a nechte zaschnout, dokud pokožka nebude zpevněná. Na čelní vrásky můžete také aplikovat vaječné bílky s kokosovým olejem a nechte masku zaschnout dříve, než ji umyjete. Používejte pár dní masku na obličej z vaječného bílku a zbavte se rychle vrásek na obličeji.

Odstraňte vrásky z čela použitím hroznové šťávy

Aplikace hroznové šťávy s medem je jedna z nejefektivnějších přírodních péčí a odstranění vrásek z čela. Namočte vrásky na čele hroznovou šťávou na 20 minut. Omyjte teplou vodou a potom usušte obličej suchým ručníkem. Hroznová šťáva pomáhá uzamykat vlhkost a udržujte pokožku hydratovanou. Med je efektivní prostředek k produkci elastinu a kolagenu. Med také pomáhá absorbovat a udržovat vláhu.

Recept na zbavení se hlubokých vrásek z čela pomocí papáje

Zralé papáje jsou známé pro jejich pokožku zpevňující vlastnosti a denní používání nejenže odstraní vrásky z vašeho čela, ale ještě vaši pokožku na čele zlepší. Vezměte kousek zralé papáje a aplikujte ji na linie na čele. Denní aplikace papáje zesvětlí vaši pokožku a také účinně odstraňuje linie na čele.

Odstraňte vrásky na čele a linie z mračení s použitím banánu

Banány pomáhají hydratovat suchou, podrážděnou pokožku, která způsobuje vrásky. Pravidelné používání banánové masky může redukovat hluboké linie na čele. Na vytvoření účinné přírodní masky na obličej na odstranění vrásek na čele, jednoduše rozmačkejte jeden zralý banán a smíchejte ho s 1 čajovou lžičkou medu a pár kapkami citronu. Aplikujte masku na vaši tvář a vrásky na čele. Když je kompletně suchá, umyjte si obličej teplou vodou. Použijte tuto masku na obličej pravidelně, abyste získali jemnou, vláčnou pokožku na čele bez vrásek.

Maska z vitaminu E na odstranění vrásek na čele

Další z nejlepších domácích receptů na vrásky na čele je pleťová maska s vitaminem E. Můžete smíchat obsah pilulek vitamínu E s trochou citronové šťávy a jogurtem. Další proti-stárnoucí léčbou na pokožku čela je aplikace masky vyrobené z vitamínu E, růžové vody, medu a kurkumy. Aplikujte ji na vaše linie na čele a nechte působit 10 minut, předtím než se umyjete.

Zelný recept na odstranění vrásek z čela

Zelná šťáva je velmi efektivní pro boj proti vráskám a povislé pokožky na čele. Na redukování vrásek na čele, vmasírujte zelnou šťávu do vaší tváře a nechte ji zaschnout na 10 až 20 minut. Následně omyjte teplou vodou a zakončete opláchnutím ve studené vodě. Také můžete smíchat 30 ml šťávy ze zelí s 1 čajovou lžičkou medu a jemně aplikovat směs na vrásky na čele.

Recept z pupalkového oleje na zbavení se vrásek na čele

Pupalkový olej je efektivní metoda na zbavení se vrásek na vašem čele. Tento přírodní olej je bohatý na gama-linolenovou kyselinu, která má protizánětlivé a kolagen podporující vlastnosti. Udělejte si směs pupalkového oleje a avokáda a aplikujte tuto masku na vaše linie na čele a nechte působit na 10-15 minut. Jemně smyjte s vlhkou houbou. Tato domácí kúra proti vráskám poskytuje zvýšenou restrukturalizaci a omlazující výhody pro zralou pleť.

Manuka med na odstranění vrásek na čele

Manuka med může být použit k odstranění vrásek na čele. Namočte čistou houbičku do horké vody a pak ji přiložte na váš obličej tak, aby pokryla celý obličej na 1-2 minuty. Otevře to póry. Poté aplikujte vrstvu Manuka medu na pokožku a nechte působit na obličeji 10 minut. Umyjte s teplou vodou a následně studenou, aby se vám uzavřely póry. Manuka med pomáhá stimulovat syntézu kolagenu, zanechává pokožku zpevněnou, zregenerovanou a mladší vypadající.

Citronová šťáva na zbavení se vrásek na čele

Aplikujte trochu čerstvě vymačkané citrónové šťávy na vaše čelo a potřete ho citronovou slupkou. Je to jeden z nejlepších domácích receptů na zbavení se vrásek na čele. Aplikace směsi citronové šťávy spolu se smetanou na čelo, je také prospěšná. Po tom, co ji necháte působit 30 minut, si umyjte čelo. Pravidelná aplikace této domácí péče odstraní vrásky z čela a také vaši pokožku zesvětlí.

Ružová voda na odstranění čelních vrásek

Aplikace růžové vody je další výborná přírodní metoda k odstranění čelních vrásek. Přidejte do růžové vody med a kurkumu a aplikujte ji na čelní vrásky. Tato obličejová maska ​​odstraní mrtvé kožní buňky a chrání před vráskami. Opakujte tuto přírodní léčbu na denní bázi, dokud nedosáhnete pokožku čela bez vrásek. Jako alternativu, také můžete použít směs vejce se dvěma čajovými lžičkami glycerinu a růžové vody a aplikujte tuto směs na čelní vrásky od mračení, pro podobné výsledky.

Odstraňte čelní vrásky s použitím pomerančové kůry

Prospěšný domácí recept na odstranění čelních vrásek je aplikace obličejové masky z prášku pomerančové kůry a smetany. Pro výrobu obličejové masky na odstranění vrásek, umixujte 1 polévkovou lžíci prášku sušené pomerančové kůry s 1 polévkovou lžící smetany a aplikujte tuto směs na čelo a tvář, předtím než půjdete večer do postele. Tato přírodní maska ​​na obličej pomáhá zbavit se čelních linií a komplexně čistí pleť.

Recept z okurky na odstranění vrásek z čela

Okurky jsou skvělé přírodní domácí prostředky na odstranění čelních vrásek. Smíchejte okurkovou šťávu s mrkvovou šťávou a aplikujte denně na vaše čelo předtím, než půjdete spát. Okurky přirozeně hydratují a vyživují pokožku. Silné antioxidanty v okurce pomáhají budovat kolagen a elastin, které pokožku dělají pevnější a kompaktnější, a chrání kožní buňky před poškozením UV záření. Mrkvová šťáva působí jako odstraňovač a redukuje vrásky. Tato směs šťávy také redukuje začervenání na pokožce čela.

Odstraňte čelní vrásky s použitím receptu z ananasu

Ananas je naplněn vitamíny, minerály, antioxidanty a enzymy, které čistí pokožku, redukují vrásky a léčí akné. Můžete aplikovat ananasovou masku na odstranění vrásek na čele a vrásek od mračení. Extrakt z ananasové šťávy smíchejte s pár čajovými lžičkami pšeničné mouky nebo medu. Když směs nabude požadovanou texturu, aplikujte ji na vaši tvář a čelo a nechte působit na 20 minut. Zvýšíte tak hladinu alfa-hydroxy kyselin v pokožce, které jsou základem pro boj proti procesu stárnutí.

Domácí recept z ovesné kaše na zbavení se vrásek na čele

Přírodní exfoliační recept z ovesné kaše pomáhá v odstraňování starých kožních buněk a podporuje jemnější a hladší pokožku. Pro vytvoření receptu na čelo proti vráskám, dejte do misky 2 polévkové lžíce mletých ovesných vloček a vyšlehaných vaječných žloutků. Přidejte do směsi čajovou lžičku olivového oleje a vytvořte jemnou pastu. S čistým tamponem na obličej aplikujte pastu z ovesné kaše na celý obličej. Speciální pozornost věnujte vráskám na čele.

Typy na prevenci před vráskami na čele

Pokožka na čele je obzvláště náchylná na vrásky, protože je to oblast obličeje, která využívá mnoho opakovaných pohybů. To je důvod, proč vznikají horizontální vrásky od mračení, nebo výrazové vrásky, které se objeví u někoho během dospívání. Potřebujeme vědět jak se ochránit před vráskami na čele a zde jsou některé důležité tipy.

1. Na zbavení se vrásek na čele pijte hodně vody. Dehydrovaná, suchá pokožka je náchylnější na formaci a vznik vrásek. Pití dostatečného množství vody, také udělá vaši pokožku vypadající mladší a zdravější. Pokud budete unavený z čisté vody, čerstvé ovocné šťávy jsou chutnou alternativou.

2. Na zbavení se čelních vrásek bychom měli jíst dostatek potravin bohatých na vitamíny a minerály. Listová, zelená zelenina a ovoce jsou skvělým zdrojem. Vitamin A, C, E a K jsou živiny pro mladě a zdravě vypadající pokožku. Nastudujte si potravinové skupiny a zvolte zdravé možnosti.

3. Natírejte si čelo opalovacím krémem jako prevenci a redukci hlubokých čelních linií. Teplo ze slunce vysušuje vaši pokožku a způsobuje rychlejší stárnutí. Natírání se opalovacím krémem s vysokým ochranným faktorem (SPF) je vysoce doporučeno nebo místo toho můžete nosit široký klobouk.

4. Na zbavení se vrásek na čele v mladém věku, je základem mít dostatek spánku a každou noc odpočívat. Pomůže to vaší pokožce udržet její mladistvý vzhled. Stres a nedostatek spánku mohou vysušovat vaši pokožku a činí ji více náchylnou na vznik vrásek na čele. Večerní spánek dobije vaše tělo - neponocujte často.

5. Nekuřte, ani se nevystavujte pasivnímu kouření. Kouření snižuje produkci kolagenu a vytváří vrásky v dřívějším věku.

6. Naneste na čelo krém proti vráskám. Konzultujte s dermatologem a najděte pro sebe nejlepší krém na vrásky na čelo. Můžete si také koupit krém na vrásky v obchodě nebo v kosmetických obchodech či salonech.

Následujte tyto recepty a tipy péče o pleť na přirozené zbavení se vrásek z čela a hlubokých linií.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

  • Kolagen v tabletách CollageniQ

    Tablety se 100% kolagenem doplňují potřebné zásoby kolagenu do organismu, čímž podporují zdraví a pružnost pokožky, funkci kloubů a pojivové tkáně.

  • Bio panenský kokosový olej

    Jedinečný zdroj mastných kyselin s množstvím příznivých účinků na organismus. Také podporuje zdravý vzhled pokožky, zlepšuje kvalitu vlasů a udržuje zdraví srdce a mozku.

  • Kolagenové regenerační sérum proti vráskám

    Intenzivní regenerační sérum s kolagenem a elastinem pro léčbu vrásek na obličeji a krku.

Čtěte víc