Domů / / / Účesy pro ustupující vlasovou...

Účesy pro ustupující vlasovou linii

Poslední úprava 21.12.2021
Sdílet článek

Vlasová linie s věkem ustupuje. Když se tak stane, muži a ženy se cítí hrozně. V tomto článku najdete některé účesy, které Vám pomohou vypadat dobře i s ustupující vlasovou linií.

Dedičné padání vlasů možno spomalit, úplně zastavit ho však možné není. Nejlepší řešení ustupující vlasové linie je přizbůsobit se. Není to něco nudné, všední nebo něco, co byste měli skrýt nebo za co byste se měli stydět. Existuje spousta celebrit i jednotlivců, kteří prezentují svou ustupující vlasovou linii s grácií a jistotou, a která je opravdu dělá jedinečnými. Vše, co potřebujete k takovému postoji je dobrý účes. Získejte zpět své sebevědomí, sebeúctu a komplimenty.

Účesy pro muže

Střapaté účesy

Střapaté účesy jsou jedněmi z ideálních účesů pro muže s ustupující vlasovou linií. Jediné, co musíte pro tento účes udělat je nechat si narůst vlasy střední délky po celé hlavě a požádat kadeřníka o vytvoření ležérního rozčepýřeného vzhledu. To Vám pomůže zakrýt ustupující vlasovou linii aniž byste vypadali neupravený nebo nešikovný. Pro profesionální a elegantnější vzhled si zvolte kratší vlasy.

Surfer účesy

Při surfer účesech Vaše vlasy vypadají, jako byste se právě vynořily z vody, přičemž všechny Vaše přední vlasy padají do čela. Tento účes může snadno skrýt vaše narůstající čelo. Jediné, co musíte udělat, je nechat si narůst vlasy, které Vám dosáhnou po oči. Pak potřebujete už jen dobrý střih a nechat si vlasy upravit kadeřníkem.

Krátké účesy ostříhané strojkem

Toto je jeden z vkusných a elegantních účesů pro zaneprázdněné muže, kteří nemají mnoho času zkoušením různých výrobků pro péči o vlasy. Pravidlem je, že méně je více a krásnější. Tento účes je určen pouze pro muže, kteří chtějí stárnout důstojně, nebo jen přijmout přirozený proces tak jako přichází. Při tomto účesu můžete experimentovat s různými délkami dle textury Vašich vlasů a typu obličeje.

Kromě toho, hlavu si můžete i oholit. V těchto účesech budete vypadat neformálně, nenuceně a sebevědomě.

Účesy pro ženy s ustupující vlasovou linií

Žen s ustupující vlasovou linií není mnoho, ženám vlasy obvykle řídnou v některých oblastech na pokožce hlavy, protože dědičné vypadávání vlasů u žen se liší od mužského vypadávání vlasů.

Účesy s ofinou

Jedním z nejstylovějších a nejelegantnějších řešení na ustupující vlasovou linii u žen je dobrý účes s ofinou. Ofina snadno a přirozeně zakryje Vaši ustupující vlasovou linii a u mnoha žen je v módě. Pokud máte řídké vlasy zkombinujte ofinu s účesem, který přidá Vašim vlasům objem. Můžete experimentovat s různými účesy s vrstvami, které budou vyhovovat vaší osobnosti.

Vrstvené účesy

Pokud jsou vaše vlasy řidší kolem středového bodu pokožky hlavy, nejlepším způsobem jak zakrýt pokožku hlavy jsou vrstvené účesy. Krátké vrstvené účesy jsou lepší protože pomáhají vytvářet lepší iluzi hustých vlasů.

Rozpuštěné účesy

Ženy s řídkými vlasy a ustupující vlasovou linií by se měli vyhnout vázání si vlasů. Měli by si raději zvolit rozpuštěné vlasy a nadýchané účesy, které mají objem. Vypnutí vlasů odhaluje pokožku hlavy ještě víc, co jen zvýrazní ustupující vlasovou linii.

Díky těmto nápadům bude pro Vás jednodušší vybrat si nový účes, který Vám pomůže zvládnout ustupující vlasovou linii s elegancí. Můžete se také poradit se svým stylistou ohledně toho, jak upravit své vlasy lépe.

Účesy pro ustupující vlasovou linii Průměrné hodnocení: 1 (2 hodnocení­)

Doporučené produkty

Čtěte víc

Blízke témy