Domů / / Co prozradí make-up o vaší oso...

Co prozradí make-up o vaší osobnosti?

Poslední úprava 05.04.2022
Sdílet článek

Nevíte si představit, že byste vyšli z domu bez make-upu? Jste blázen do tvaru, fanatický zastánce růžových rtů, odborník na "grafiku očních linek" či vyznavač hustého obočí a nekonečně dlouhých řas? Ať je již vaše volba jakákoli, váš vzhled, ve kterém se vydáváte do ulic, o vás řekne víc než si myslíte!

Podívejme se blíže na vaše návyky, pokud jde o make-up a odhalme, co říká vaše tvář o vaší osobnosti.

Výrazné oční linky a růžové rty

Organizovaná, soběstačná, typ A. Zajímáte se o detaily, dokážete si zapamatovat každého datum narozenin, znamení zvěrokruhu i povolání. Jste rázná, přesně v souladu s perfektně vytvarovanými očními linkami. I zbytek vašeho make-upu ladí s vaší osobností. Je nablýskaný, každý i ten nejmenší tah je působivý. Jemně vytvarované rysy, dokonale růžové rty, rozzářená tvář. To jsou některé z vašich oblíbených věcí.

Červeň na tváře, namalované rty, vytvarované obočí

Silná, bezpečná a ženská, nepatříte k těm, co stojí stydlivě bokem a bojí se vyjádřit s odvahou - platí to ve vašem životě i při vašem vzhledu. Stejně jako vy, i váš make-up vyjadřuje sebevědomí a kreativitu. Jste nakloněná čemukoliv, co udělá z vašeho obličeje středobod pozornosti. Takže růžové tváře, výrazné obočí a zářivé rty jsou u vás na denním pořádku. Život je příliš krátký, tak proč si nedopřát trochu barvy?

Rty vampa a černé řasy

Těžko říct, co je víc drzé a bezostyšné. Váš make-up nebo vaše vystupování. Vy nikdy nebudete ostýchavá netýkavka a nespolečenská osoba, věci berete tak jak přijdou. Někteří by vás možná označili až za dramatickou. Nuže, trochu dramatična ještě nikomu neublížilo.

A přestože máte základní okruh přátel, kteří vás znají a mají vás rádi právě pro vaši plamennou povahu, jsou lidé, kteří si od vás pro jistotu drží odstup. Ať je to jakkoli, jste prostě dívka, která má ráda co má ráda a ví, co umí. Totéž platí i pro vaši touhu po kráse. Tak jako u většiny věcí v životě, vyzkoušíte snad cokoliv. Dlouhé pavoučí řasy? Vyzkoušené. Červené rty ženy vampa? Hotové.

Přírodní holý make-up

Na mapě povahových rysů, vy jste ten klid před, během i po bouři. Přestože si někteří mohou zmýlit váš jednoduchý přirozený vzhled s pasivitou a ústupností, jsou na hony vzdálení od pravdy. Právě naopak, máte svůj názor a mnoho věcí, které chcete říct. Akorát nepotřebujete nadělat při vyjadřování svých názorů a myšlenek ohromný hluk. Jste "kliďas" a mezi přáteli jste právě vy příslovečným hlasem rozumu.

Tento klidný přístup platí i pro vaše názory na krásu. Přestože dokážete ocenit odvážné módní make-upové kreace, znáte se natolik dobře, abyste věděli, že tento styl není (a nikdy nebude) pro vás to pravé ořechové pro denní nošení. Máte ráda přírodní, praktický, takzvaný holý make-up, který máte hotový za 5 minut. Pokud bychom otevřeli vaši kosmetickou taštičku, našli bychom tam BB krém, tvářenku, lesk na rty a řasenku. Každá jiná položka z make-upu je pro vás zbytečnost a vy přece zbytečné věci neděláte.

Výrazně stínovaná tvář a dramatické oči

Někteří lidé vás volají královna dramatu, ale jste vlastně kdosi, kdo neskrývá své pocity a emoce. Pláčete při každém filmu, na komedii se smějete nejhlasitěji a jako první vzplanete, když je třeba předložit argumenty. Vaše perfektně zaostřené rysy a výrazné oči vás vlastně vyjadřují. Lidé při vás vždy vědí, na čem jsou, vědí, jak se v které chvíli cítíte. A proto vás milují. Ano, možná jsou vaše emoce trochu přehnané, ale raději budete sama sebou, než byste se přetvařovala, no ne? S vámi je prostě život zajímavý!

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

Čtěte víc