Domů / / / 10 důvodů proč detoxikovat

10 důvodů proč detoxikovat

Poslední úprava 12.05.2023
Sdílet článek

Za správných okolností vám detoxikace může pomoci ...

Odstranit toxiny z těla

Dlouhodobá expozice toxinům (látkám znečišťujícím životní prostředí, rakovinotvorným chemickým látkám, konzervačním látkám, pesticidům, těžkým kovům a průmyslovým odpadům) ovlivňuje náš metabolismus, chování, imunitní systém a vede k nemocem. Toxiny jsou uloženy v tkáních a buňkách v celém těle, včetně mozku, často po celá léta.

Zabránit chronickým onemocněním

Toxiny v životním prostředí jsou zodpovědné za mnoho druhů rakoviny, neurologických onemocnění, srdečních chorob, mrtvice ... vše, na co si jen vzpomenete. Naše těla mají přirozenou schopnost vypořádat se s těmito nebezpečími pomocí detoxikace, ale tyto systémy jsou neustále přetížené! Detoxikace pomáhá a zlepšuje to, co se naše tělo snaží dělat přirozeně.

Zvýšit funkci imunitního systému

Ohrožený imunitní systém nás dělá náchylnější k nachlazení a chřipce, které ovlivňují kvalitu a produktivitu našeho života. Pravidelný detox pomáhá posilovat funkci imunitního systému a boj proti infekcím.

Zhubnout

Toxiny působí na přirozenou schopnost těla spalovat tuk, což vede k nárůstu tělesné hmotnosti. Diabetes, onemocnění srdce a vysoký krevní tlak jsou přímo spojeny s problémy s hmotností. Detoxikace zbavuje těla toxinů uložených v tukových buňkách a zvyšuje metabolismus.

Zpomalit předčasné stárnutí

Detoxikace zbavuje tělo volných radikálů a těžkých kovů částečně odpovědných za stárnutí a tvorbu vrásek. Detoxikace pomáhá zvyšovat vstřebávání živin, včetně antioxidantů a vitamínů, které pomáhají bojovat proti oxidačnímu stresu.

Zlepšit kvalitu života

Jednoduše řečeno, naše těla nefungují dobře, když jsou plné toxinů. Můžete trpět bolestmi kloubů, bolestmi hlavy, zažívacími poruchami, problémy se spánkem, a nedostatkem energie. Detoxikace může zmírnit depresi a zlepšit paměť!

Zlepšit energii

Po detoxikaci budete mít více psychické, fyzické a emocionální energie. Lidé, kteří si prošli detoxem mají tendenci lépe spát a potřebují méně spánku.

Zlepšit kvalitu pokožky

Toxiny v potravě a životním prostředí mají nepochybně vliv na pokožku. Detoxikace zlepšuje akné a posiluje vlasy a nehty a dodává jim přirozený, zdravý lesk.

Pomoci duševní a emocionální jasnosti

Když jsou systémy těla sladěny, dochází také ke změně našich duševních a emocionálních stavů. Při dobrém duševním stavu toho zvládáme víc. Děláme lepší rozhodnutí, dokážeme situaci přesně analyzovat a vidět věci jinak.

Obnovit rovnováhu systémů našeho těla

Naše trávicí, nervové a hormonální systémy byly navrženy tak, aby spolupracovaly na dosažení optimálního zdraví. Když je naše tělo zatíženo toxiny a nezdravými potravinami, tyto systémy nefungují tak, jak by měly, následkem čehož onemocníme.

Detoxikace navrací tělu rovnováhu a pomáhá mu opět správně fungovat.

Zatím bez hodnocení

Čtěte víc

Blízke témy