Domů / / / Očista není nutná: 6 každodenn...

Očista není nutná: 6 každodenních detoxikačních návyků

Poslední úprava 14.12.2022
Sdílet článek

Není třeba mít pocit, že si nemůžete dopřát a zároveň se starat o své tělo! Začleňte tyto proveditelné tipy do svého denního režimu, abyste tak podpořili své zdraví a cítili se co nejlépe každý den.

Pijte teplou vodu s citronem

Udělejte šálek horké vody s čerstvou citronovou šťávou součástí svého ranního rituálu. Zatímco vás voda hydratuje, citron vyrovnává pH rovnováhu vašeho těla a pomáhá zdravému trávení.

Vypoťte to

Kromě snížení hmotnosti vám rychlé kardio v posilovně pomůže zpotit se, co pomáhá vašemu tělu eliminovat toxiny. Pokud máte v posilovně přístup k sauně nebo parní místnosti, tím lépe! Trochu času navíc v těchto zařízeních po solidním tréninku vám pomůže vypotit se, detoxikovat a očistit tak své tělo dvěma způsoby.

Jezte více přírodních produktů

Udržovat svůj jídelníček čistý a plný přírodních, nezpracovaných potravin je jeden z nejúčinnějších způsobů, jak detoxikovat každý den - a čistá strava je plná čerstvé zeleniny a ovoce. Zařaďte do svého jídelníčku detoxikační produkty, jako je zelí, řepa, a listová zelenina, které podporují zdravou funkci jater a ledvin.

Zkuste jógu

Jóga prostě věci rozhýbe. Váš trávicí systém a všechny vaše vnitřní orgány z pokroucených pozic, na které vaše tělo není zvyklé, jen získají. Zvyšte své vnitřní teplo s detoxikační sekvencí plnou zvratů a pozic na budování pevnosti.

Vařte doma

Stravování se v restauracích by mělo být příležitostné potěšení - ne každodenní záležitost. Když vaříte doma, máte lepší kontrolu nad zdravými ingrediencemi ve vašem jídle. Nikdy nevíte, co do jídla dají v restauraci, obzvlášť pokud jim jde o chuť, ne o zdraví. Inspirujte se několika detoxikačními recepty.

Pijte zelený čaj

Přílišná stimulace množstvím kávy ve vás může zanechat pocit úzkosti a roztržitosti, takže svůj druhý šálek kávy vyměňte za zelený čaj bohatý na antioxidanty. Je bohatý na katechiny, které urychlují činnost jater a zvyšují produkci detoxikačních enzymů.

Zatím bez hodnocení

Čtěte víc

Blízke témy