Domů / / / 10 příznaků, že vaše tělo volá...

10 příznaků, že vaše tělo volá po detoxu

Poslední úprava 19.12.2022
Sdílet článek

Jak zjistíte, že vaše tělo potřebuje detox? Řekne vám to samo, stačí vědět na co se zaměřit, když se s vámi snaží komunikovať. Pokud jste si všimli některé z následujících příznaků, detoxikace je pro vás nezbytná. Nemusí být všelékem, ale v mnoha případech to pomůže zlepšit situaci. Záleží na pravidelnosti.

Energie klesá, cítíte se unavený

S raketový vzestupem energetických nápojů a díky popularitě kofeinových nápojů má člověk pocit, že nízkoenergetická epidemie je v plném proudu.

Snažit se získat energii ze stimulantů jako je kofein a taurin ale problém v dlouhodobém horizontu jen zhoršuje. Po těchto životabudičech nastane deficit energie a cítíte se mnohem hůř než když jste začali. Navíc, tyto nápoje obvykle zatěžují játra, dále prohlubují problém a dostanete se do nízkoenergetické spirály.

Pokud se vzbudíte v dopoledních hodinách unavený, zpomalený a pociťujete celý den různé stupně letargie, rozhodně byste měli o detoxu přemýšlet. S detoxikačním programem si vyčistíte tlusté střevo, pomůže vám odstranit tělesný odpad, cítit se lehčeji, a uvolní v těle uložené toxiny.

Jak Detox pomáhá proti únavě

S detoxikačním programem se z vašeho organismu odplaví škodliviny, které vám berou energii a elán.

Zácpa

Chronická zácpa je známkou toho, že něco v trávicím traktu není v pořádku. Pokud jste se snažili zvýšit příjem vlákniny, upravit svůj jídelníček ale bezvýsledně, vaše tělo potřebuje detox. Porucha trávení je také společným znakem. V průběhu let se ve vašich střevech nahromadí množství odpadu, a zácpa může být jen jedním z příznaků většího a naléhavější problému. Ak svou stravu upravíte zdravými potravinami jako je syrové ovoce a zelenina, vyloučíte příjem smažených jídel a dalších nezdravých prvků, vaše střeva dostanou blahodárný detox a tělo si odpočine. Dopřejete mu dostatek vitamínů a minerálů, což tak zoufale potřebuje.

Jak Detox pomáhá při zácpě

Jít na velkou potřebu je na denním pořádku, pokud jste předtím trpěli zácpou. Efektivní očista tlustého střeva vás zbaví nejen odpadu ze střev, ale očistí váš trávicí trakt a stejně vám dlouhodobě zlepší trávení.

Zamlžený mozek, neschopnost soustředit se

Pokud si uvědomíte, že ve svém přirozeném stavu vám chybí schopnost soustředit se a přistihnete se, že jste zcela "mimo", pravděpodobně vaše tělo zoufale křičí o pomoc a potřebuje detoxikovat. Nemyslete si, není to znamení dát si stimulující nápoj nebo léky.

Jakmile se osvobodíte od toxinů, těžkých kovů a jiných, budete příjemně překvapeni jak se vaše schopnost soustředění zlepší, zvládnete všechny úkoly a odvedete kus práce.

Jak Detox pomáhá při neschopnosti soustředit se

Detox pomáhá zbavit se toxinů, které brání mozku jít na plné obrátky. Může obnovit jasnost mysle a koncentraci, zbaví vaše tělo nadměrných škodlivin.

Špatná nálada, deprese

Způsob jakým myslíte je do značné míry závislý na vaší schopnosti poskytnout svému tělu výživné potraviny. Vaše nálada se může měnit s kvalitním nebo špatným jídlem. Jíst potraviny, které jsou nekvalitní, nebo dokonce z dlouhodobého hlediska toxické pro tělo, vás může držet v depresi.

Problém je, že když začnete dělat změny pro lepší pocit, a změníte svůj jídelníček na kvalitní potraviny, budou toxiny blokovat živiny aby si našly cestu do vašeho mozku. Toxiny mají tendenci se v těle uhnízdit a působit. V tomto případě pomůže detoxikační program uvést vaši mysl zpět do dobrého stavu. Je však potřeba umět rozpoznat, zda jde jen o pokles nálady a depresi nebo klinickou depresi. Pokud si myslíte, že se jedná o klinickou depresi, poraďte se se svým lékařem.

Jak Detox pomáhá při zlé náladě

Detox není lék na klinickou depresi, tehdy je opravdu třeba navštívit lékaře. Pokud však jde o pomoc, aby se zabránilo depresivním myšlení, detox dokáže divy. Uvolní vaše tělo od uložených toxinů, které vás držely v negativním myšlení a inspiruje váš nový pohled na život.

Nadváha, problém zhubnout

Pokud se vám nedaří dostat se na ideální váhu i po několika pokusech o seriózní hubnutí, je možné, že jste bojovali těžký boj díky všem toxinům v těle.

Chcete obrátit list a začít se zdravě stravovat, poskytnout vašemu tělu jen ty nejlepší potraviny, ale nezabírá to tak jak jste si mysleli. Pokud je v těle odpad, brání vstřebávání vitamínů a minerálních látek.

Při detoxikaci vašemu tělu udáte správný směr. Nejenže ho zbavíte odpadu ale jako vedlejší produkt, pomáhá zhubnout. Tento detoxikační program připraví půdu pro zdravé hubnutí a aktivní životní styl.

Jak Detox pomáhá při hubnutí

Detox vás očistí a pomůže začít znovu, dříve než budete plavat proti proudu a snažit se být zdravý i když budete mít v těle stále uložené toxiny.

Problémy se spánkem

Nadměrné množství toxinů vás může v noci budit, přehazujete se a otáčíte váš přirozený cyklus je narušen. Melatonin signalizuje tělu spánek, ale příliš toxické tělo může snížit množství melatoninu, který se uvolní, a způsobit dalekosáhlé následky, pokud jde o získání přirozeného, ​​klidného spánku.

Pokud je tělo neustále udržováno v nepřirozeném stavu, což je v případě množství toxinů v těle, pak i sami zjistíte vypadnutí z rytmu s přírodou. Tehdy se stává, že v noci nespíte a probouzíte se později, než chcete. Pociťujete potřebu delšího spánku. Ještě před prášky na spaní vyzkoušejte detox.

Jak Detox pomáhá se spánkem

Obnoví tělo víc do přirozeného stavu. To je pak více schopné následovat vzory cirkadiánního rytmu, díky uvolněnému melatoninu bude přirozeně unavené ve večerních hodinách av noci. Ráno se vzbudíte odpočinutý a čerstvý.

Sexuální dysfunkce

Neděláme si legraci, když vám řekneme že sexuální problémy lze vyřešit pomocí detoxikační kúry. Vaše pohlavní orgány jsou stejné jako každý jiný orgán, a jejich správná funkce může být narušena, pokud je tam příliš mnoho toxinů. Mnozí, kteří absolvují detox program uvádějí pocit silnějšího libida a lepší výkon než před tím.

Pokud jste si nikdy nevyzkoušeli detox a vaše sexuální výkonnost a chuť postupně ubývá, nemusí to být jen věkem, ale i známkou toho, že budete potřebovat detox.

Jak Detox pomáhá při sexuální dysfunkci

Když pohlavní orgány nedostávají vitamíny a minerály, které potřebují ke své práci, toxicita v těle má vliv na vaši fyzickou výkonnost a může to skončit sebeobviňováním.

Nevysvětlitelné bolesti hlavy

Zdroj některých bolestí hlavy je snadné určit, buď ji způsobil stresující den nebo příliš mnoho hluku. Pokud však trpíte pravidelně bolestí hlavy bez zjevné příčiny, nastal čas na detox.

Bolest hlavy je celkem spolehlivý způsob, jak vám tělo signalizuje, že něco není v pořádku. Než začnete léčit příznaky bolesti, pokuste se zjistit, zda nejsou bolesti hlavy způsobené toxickým stavem.

Místo léků proti bolesti zkuste detoxikační program, abyste zjistili, zda problémem přece není příliš mnoho toxinů v těle. Avšak pozor, během detoxikačního procesu se bolesti hlavy mohou zhoršit. Když progran skončíte, měly by být pryč, nebo alespoň značně zmírněny.

Jak Detox pomáhá při bolestech hlavy

Detox vás zbaví nečistot v těle, které způsobují náchylnost k bolesti hlavy.

Nevysvětlitelná bolest, ztuhnutí

Probudíte se ráno rozbolavělý, ztuhlý a přitom jste předchozí den nic namáhavé nedělali. Pokud neděláte tvrdý sport nebo bojové umění, není důvod probudit se s pocitem, jako by vás přejel náklaďák.

Pokud máte v těle toxiny, musíte se jich zbavit. Pravděpodobně trpíte zánětem, protože mnoho z průmyslových potravin a nápojů způsobují toxicitu, která vede k zánětu.

Pokud jste ještě nezkusili detox, v průběhu let se toxiny v těle nahromadí a to může vést k předčasné, zbytečné bolesti a ztuhlosti v těle.

Jak Detox pomáhá při bolesti

Detox pomůže snížit nadměrný zánět, což pomáhá ke zklidnění bolesti.

Kožní problémy, alergické reakce

Vaše pleť má problémy a všechno co jste již vyzkoušeli nezabírá. Lokální léčba nepomůže, pokud je příčinou problému pokožky nadměrná toxicita v těle.

Je čas následovat osvědčený detoxikační program, který se zaměřuje na onemocnění kůže.

Je ale třeba mít na paměti, že vedlejším účinkem detoxu je často vystoupení vyrážek a jiných kožních problémů, když se toxiny z těla uvolňují. Ty budou pozvolna ustupovat do doby ukončení procesu a neměly by být zaměňovány za zhoršení vašeho problému.

Jak Detox pomáhá při kožních problémech

Detox pracuje na zdroji problému, zbavit tělo toxinů, které způsobují vyrážky, epidemie a alergické reakce na kůži, stejně jako kýchání, kašel a astmatické stavy.

Zatím bez hodnocení

Čtěte víc

Blízke témy