Domů / / / Výhody kolagenu v tabletách

Výhody kolagenu v tabletách

Poslední úprava 18.01.2021
Sdílet článek

Kolagen je hlavní složkou při formování šlach, vazů, svalů a chrupavek. S přibývajícím věkem je tělo méně schopné vytvářet dostatečné množství kolagenu. Kolagenové tablety mohou pomoci udržovat obnovovací proces v těle. Pokud jste alergičtí na nějaké potraviny, měli byste vědět, že v těchto tabletách se nachází hovězí a slepičí kolagen. Poraďte se se svým lékařem před tím, než začnete užívat kolagen.

Redukce vrásek

S vytrácením kolagenu se vytvářejí vrásky na místech, kde se kůže nejvíce hýbe, jako klouby, čelo a rty. Vrásky a kožní skvrny nejvíce prosperují bez kolagenu. Stárnutí je hlavní příčinou vrásek. Nicméně, životní prostředí, znečišťující látky a sluneční paprsky k tomu také přispívají. Pravidelné užívání kolagenových tablet napomáhá k jemné a vláčné pokožce.

Zlepšení vlasů

Kolagen je jednou z hlavních složek při růstu vlasů, protože zahání volné radikály, které mohou mít vliv na strukturu, růst a tloušťku vlasů. Obnova kolagenu ve vlasové pokožce zlepšuje růst vlasů. Kapsle s kolagenem posilují vlasy a zvětšují průměr jednotlivých vlasů, což dodá vlasům hustší vzhled.


Hledáte kvalitní kolagén v kapsulích?

Recenze produktu:

Tablety se 100% kolagenem doplňují potřebné zásoby kolagenu do organismu, čímž podporují zdraví a pružnost pokožky, funkci kloubů a pojivové tkáně.

Zlepšení krevního oběhu

Tablety s obsahem kolagenu posilují krevní cévy a zlepšují jejich elasticitu. Kolagen zesiluje krevní cévy, což zlepšuje krevní oběh v těle. Krev a živiny jsou dodávány do vaší pokožky, což má za následek zdravou, mladě vypadající pleť.

Podpora hojení ran

Kolagen je potřebný na opravu a obnovení pojivových tkání pro podporu síly svalů, kůže a kloubů. Také posiluje stavbu kostí, šlach, chrupavek a vazů. Tyto tablety podporují svalovou hmotu k regeneraci a pomáhají sportovcům překonat sportovní úrazy rychleji.

Zmírnění bolesti z artritidy

Artritida je zánět v kloubech, který způsobuje omezenou a bolestivou pohyblivost rukou, ramen, kyčelního a kolenního kloubu. Kolagenové tablety mohou zlepšit pohyblivost kloubů a snížit bolest z artritidy. Studie prokázaly, že přidáním kolagenu do tkáně chrupavky, je možné podpořit další buňky k růstu.

Snížení výskytu celulitidy

Celulitidu způsobuje tuková tkáň, která se tlačí přes vlákna do horní části kůže. Výsledkem jsou jamky v pokožce. Kolagen pracuje z vnitřku těla ke snížení výskytu celulitidy. Kolagen podporuje tělo k obnově a náhradě vláken, které způsobují výskyt celulitidy.

Výhody kolagenu v tabletách Průměrné hodnocení: 3 (2 hodnocení­)

Doporučené produkty

  • Kolagen v tabletách CollageniQ

    Tablety se 100% kolagenem doplňují potřebné zásoby kolagenu do organismu, čímž podporují zdraví a pružnost pokožky, funkci kloubů a pojivové tkáně.

Čtěte víc

Blízke témy