Domů / / Jak zhubnout? 5 vhodných potra...

Jak zhubnout? 5 vhodných potravin, které byste měli jíst, pokud chcete zhubnout co nejdříve

Poslední úprava 22.06.2018
Sdílet článek

Celkově je jídlo spojováno s přibíráním na váze. Existují však potraviny, které vám mohou pomoci při hubnutí. Pokud se trápíte, jak zhubnout a to co nejdříve, vyzkoušejte následujících 5 potravin.

1) Mango

Mango se stalo oblíbeným ovocem. Kromě zajímavé chuti nabízí i výhody při hubnutí. Údajně je to jedno z nejlepších ovoci na hubnutí.

Pokud přidáte mango k dietě s vysokým obsahem tuku, pomůže zabránit v hromadění břišního tuku a snižuje krevní cukr a hladiny inzulínu. Lidé, kteří jedí mango, mají vysoké hladiny draslíku a vlákniny.

Takže další důvod, proč jíst mango, ať už čerstvé za syrova nebo v podobě smoothie na hubnutí.

2) Jablka

Jablko denně pro zdraví lze parafrázovat i jako jablko denně proti obezitě. Jablka i jablečný mošt brání tuku, aby se hromadil v těle.

3) Koření

Je dobře známo, že koření a bylinky neobsahují kalorie, jsou zároveň bohaté na antioxidanty. Navíc dokáží snížit BMI. Pomáhá například skořice nebo kajenský pepř. I to je tip jak zhubnout. Takže si své jídlo klidně opepřete.

4) Ryby

Výhody konzumace ryb netřeba zvlášť vyzdvihovat. Kromě omega-3, které jsou prospěšné pro celkové zdraví, obsažené bílkoviny jsou nejlepší alternativou ke kuřecímu nebo hovězímu masu. Bílkoviny tlumí hlad mnohem více než tuky či sacharidy. Ryby jsou jako zdroj bílkovin velmi výhodné, zasytí dokonce lépe než kuřecí či hovězí maso.

5) Čaj

Jak zhubnout díky čaji? Čaj obsahuje bioaktivní složky - polyfenoly (stejně jako jablka), které podporují metabolismus a spalují tuk. Lidé, kteří zvyknou pít čaj, mívají nižší BMI i poměr obvodu pasu k bokům, nebo množství tělesného tuku. Hovoříme tu přitom o černém a zeleném čaji.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

  • Pilulky na hubnutí Oxotrin

    Pilulky na rychlé hubnutí Oxotrin obsahují patentovanou termogenickou složku, o jejíž studie potvrdily, že výrazně urychluje metabolismus a je vhodná na zdravé hubnutí.

  • Goji Kustovnice Čínská Bio extrakt 2000

    Goji Berry jsou bohaté na antioxidanty, které pomáhají posílit imunitní funkce u mužů i žen. Výborný doplněk v období hubnutí nebo detoxikace.

  • Zelená káva extrakt 6000

    Podporuje zdravý krevní tlak, pomáhají spalovat tuk a udržovat zdravou hladinu cukru v krvi

Čtěte víc