Domů / / Mantra managementu hmotnosti....

Mantra managementu hmotnosti. Udržuj, nepřibírej

Poslední úprava 14.12.2017
Sdílet článek

Takové odkazy a poselství slyšet kolem svátků z každé strany. Útočí na nás hojnost, hodování a tloustnutí...

Udržuj, nepřibírej!

Tato mantra nám ale může pomoci i během zbývajícího roku. Americká studie zahrnující afro-americké ženy se zaměřila právě na udržení hmotnosti, ne na samotné zhubnutí. Závěrečná doporučení lze shrnout do tří bodů:

Dělejte postupné změny. V prvním kroku zvolte zdravější potraviny a nápoje. Například nahraďte slazené nápoje, fast-foody a vysokokalorické jídla ovocem a zeleninou. Denně udělejte 7 000 kroků.

Sledujte svůj pokrok. Kontrolujte svůj postup s někým odpovědným. Jednotliví členové výzkumné skupiny například absolvovali každý týden telefonát s dietologem. Jednou měsíčně měli osobní setkání.

Neupadněte do rutiny. Hledejte nové způsoby, jak si sledovat příjem potravin, sledujte články o zdravějším životním stylu.

Hubnutí může být frustrující. V mnoha lidech zanechává pouze pocit hladu a porážky. Smutnou realitou je, že většina Američanů každoročně nabírá na váze. Možná je nutná změna našeho úhlu pohledu, možná je třeba zaměřit se na něco úplně jiného. Možná je cestou právě prevence přibírání pomocí malých a postupných změn v životosprávě. A pak můžeme hovořit o managementu hmotnosti.

Mantra managementu hmotnosti. Udržuj, nepřibírej Průměrné hodnocení: 3 (1 hodnoceníe)

Doporučené produkty

  • Pilulky na hubnutí Oxotrin

    Pilulky na rychlé hubnutí Oxotrin obsahují patentovanou termogenickou složku, o jejíž studie potvrdily, že výrazně urychluje metabolismus a je vhodná na zdravé hubnutí.

  • Zelená káva extrakt 6000

    Podporuje zdravý krevní tlak, pomáhají spalovat tuk a udržovat zdravou hladinu cukru v krvi

  • Goji Kustovnice Čínská Bio extrakt 2000

    Goji Berry jsou bohaté na antioxidanty, které pomáhají posílit imunitní funkce u mužů i žen. Výborný doplněk v období hubnutí nebo detoxikace.

Čtěte víc