Domů / / 3 nápoje na hubnutí, které jso...

3 nápoje na hubnutí, které jsou účinnější než citronová voda

Poslední úprava 10.05.2019
Sdílet článek

Začít den sklenicí citrónové vody se stalo jakýmsi rituálem pro lidi, kteří se snaží zhubnout. Je třeba si však uvědomit, že vám voda nepomůže zázračně shodit. Ve skutečnosti, žádný nápoj na hubnutí vám sám o sobě pomoci nedokáže. A už vůbec ne dietní ochucené nápoje. Existuje však několik nápojů, které vám spolu se zdravým životním stylem pomohou podpořit vaši snahu zhubnout.

Zde jsou tři nápoje na hubnutí, které můžete začít pít.

Káva jako nápoj na hubnutí

Klidně ji nazvěte perfektní energetický nápoj. Podle výzkumů, pokud si před cvičením vypijete dvě až tři šálky kávy, dokážete cvičit déle a tvrději, než kdybyste šli do tělocvičny bez kofeinu. To znamená, že spálíte více kalorií. Podle jedné studie dokázaly cvičící udělat o 20 procent více cviků leg press, jestliže byly posílení kávou. Pozor, je třeba ji však pít černou, protože smetana a cukr vám velmi rychle vynulují výhody delšího tréninku poháněného kávou. Viz také hubnutí a kofein.

Vyzkoušejte pilulky Zelená káva. Zelená káva podporuje kardiovaskulární funkce, bojuje proti projevům stárnutí a pomáhá s managementem tělesné hmotnosti.

Voda jako nápoj na hubnutí

Vyměňte citrón za hrst ledu. Studené nápoje nutí vaše tělo vydávat více energie na udržení preferované, běžné tělesné teploty (kolem 36 ° C). Znamená to dostat do sebe 7 deci ledové vody denně. Toto pomůže vašemu tělu spálit až 100 kalorií navíc. Dělejte tak denně a můžete shodit až 4,5 kg v průběhu roku.

Zelený čaj jako nápoj na hubnutí

Nejen, že je zelený čaj úchvatný kvůli nulovému obsahu kalorií, dokáže také urychlit spalování tuků a hubnutí. V rámci jedné studie pili účastníci čtyři šálky zeleného čaje denně po dobu dvou měsíců. Za tuto dobu zhubli o dalších 2,5 kg navíc oproti skupině sledovaných osob, která pila pouze čistou vodu. Podle dalšího výzkumu lidé, kteří pravidelně pijí zelený čaj, váží méně, mají užší pás a využívají zdravotní benefity zeleného čaje. Vědci předpokládají, že za tímto účinkem je kombinace katechinových antioxidantů a kofeinu. Viz také hubnutí a zelený čaj.

Vhodný je čerstvý, horký čaj bez jakéhokoliv přídavku. Lahvové čaje kupované v obchodech mají obvykle méně antioxidantů a obsahují přidaný cukr. Vyhýbejte se i neregulovaným výživovým doplňkům s obsahem zeleného čaje. Jsou častou příčinou poškození jater a mohou obsahovat nebezpečné dávky sloučenin izolovaných z čaje.

3 nápoje na hubnutí, které jsou účinnější než citronová voda Průměrné hodnocení: 3 (1 hodnoceníe)

Doporučené produkty

  • Pilulky na hubnutí Oxotrin

    Pilulky na rychlé hubnutí Oxotrin obsahují patentovanou termogenickou složku, o jejíž studie potvrdily, že výrazně urychluje metabolismus a je vhodná na zdravé hubnutí.

  • Acai Berry tablety 2000

    Výživný zázrak z Brazílie. Pomáhá udržovat zdraví oběhového systému i zažívacího traktu, podporuje proces hubnutí, vynikajících v boji proti stárnutí

Čtěte víc