Domů / / Odstranění strií nebylo nikdy...

Odstranění strií nebylo nikdy tak snadné

Poslední úprava 09.02.2018
Sdílet článek

Strie se mohou objevit, pokud rychle naberete na hmotnosti, nebo pokud rapidně a rychle zhubnete, a také při natahování a napínání svalů. Určitě snad každá žena, která byla těhotná, má několik hlubokých strií jako památku na těhotenství a napnutou kůži. Existuje množství tělových mlék, krémů, chemických peeling a laserových zákroků, které tvrdí, že jsou ideální k odstranění strií. My si představíme 3 domácí prostředky ve formě krémů, které dokáží odstranit strie již do sedmi dnů.

1) Aloe vera

Aloe vera je známé pro své přírodní utišující a léčivé vlastnosti. Na kůži dělá přímo zázraky, není proto divu, že je úžasným domácím prostředkem k odstranění strií.

  • Gel z aloe vera vetřete přímo na postižené místo.
  • Nechte 15 minut působit, pak smyjte vodou.

2) Citronová šťáva

Citronová šťáva je přirozeně kyselá, což jí umožňuje pomáhat při zmírňování výskytu strií, akné a jiných zjizvení na kůži.

  • Vetřete krouživými pohyby čerstvou šťávu z citronu do strií.
  • Nechte šťávu vsáknout do pokožky a přibližně po 10 minutách ji smyjte teplou vodou.

3) Olivový olej

Olivový olej obsahuje mnoho živin a antioxidantů, které pomáhají zmírnit a odstranit mnohé kožní problémy, včetně strií.

  • Vmasírujte jemně zahřátý extra panenský olivový olej do postižené oblasti, zlepšíte tím cirkulaci krve a zmírníte vzhled strií.
  • Nechte působit přibližně 30 minut, tak dovolíte kůži, aby vstřebala vitamíny A, D a E, které se nacházejí v olivovém oleji.
Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

  • Krém na strie Slimcode

    Profesionální krém na strie - brání vzniku a rozšiřování strií způsobených v pubertě, těhotenství nebo během rapidního nárůstu hmotnosti.

Čtěte víc