Domů / / Přírodní způsoby jak se zbavit...

Přírodní způsoby jak se zbavit strií

Poslední úprava 13.12.2016
Sdílet článek

Naučte se jak se zbavit strií domácími prostředky, které vám pomohou zlepšit vzhled vašich strií již za pár týdnů.

Skvělým způsobem jak zesvětlit strie je exfoliace

Smíchejte kávovou sedlinu s medem a olivovým olejem a vmasírujte do pokožky. Nechte směs působit přibližně 30 minut a opláchněte. Káva podporuje cirkulaci krve, což může zlepšit vzhled strií.

1. Horký olej

Vmasírujte do pokožky krouživými pohyby teplý olivový nebo kokosový olej a nechte působit 15 minut. Olej pomůže zjemnit vaši pokožku, pomůže jí také rozpínat se a způsobí, že strie budou méně viditelné.

2. Bylinný lék

Na zmírnění strií použijte aloe vera. Smíchejte aloe vera s olejem s vitamínem E, vytvoříte si směs na strie. Vmasírujte do pokožky, dokud se směs nevstřebá. Léčivé a uklidňující účinky aloe vera se mohou používat na přírodně odstraňování strií.

3. Citrusové plody

I použití citrusů patří mezi možnosti jak se zbavit strií. Přírodní kyseliny v citronové šťávě dokáží pomoci s vyblednutím strií. Smíchejte stejné množství medu a citronové šťávy a aplikujte směs na strie. Nechte působit 10 minut, předtím než ji smyjete teplou vodou.

4. Vaječný bílek

Pro vyblednutí strií, zkuste na postižená místa aplikovat vaječné bílky. Vejce je bohaté na omega 3 mastné kyseliny, bílkoviny, vitamíny a minerály, které pomáhají zbavit se vrásek a strií.

5. Éterické oleje

Na zbavení se strií se také doporučuje smíchat kapku éterického oleje, jako je levandulový, s přírodním olejem či tělovým mlékem. Protože jsou éterické oleje tak silné, vždy je smíchejte s jiným olejem nebo krémem, předtím než ho aplikujete na pokožku. Éterické oleje dokáží také odstranit vrásky. Při používání éterických olejů v těhotenství se doporučuje obrátit se pro radu na odborníka.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

  • Krém na strie Slimcode

    Profesionální krém na strie - brání vzniku a rozšiřování strií způsobených v pubertě, těhotenství nebo během rapidního nárůstu hmotnosti.

Čtěte víc