Domů / / / Citronová šťáva se solí vás zb...

Citronová šťáva se solí vás zbaví migrény do pár minut

Poslední úprava 06.12.2022
Sdílet článek

Byla objevena skvělá metoda jak se zbavit migrény, která vám nedovolí bdít ani spát. Očividně existuje přírodní cesta jak zatočit a zbavit se migrény do pár minut.

Udělejte si tento magický nápoj proti migréně

Budete potřebovat 3 ingredience: vodu, citronovou šťávu z celého citronu a 2 čajové lžičky soli. Smíchejte ingredience, vypijte a počkejte pár minut.

Mezi věci, které byste měli zvážit při výběru ingrediencí, patří výběr kvalitní soli. Růžová himálajská mořská sůl je výborným výběrem, protože obsahuje 80 různých stopových prvků a minerálů (včetně hořčíku). Bylo prokázáno, že konzumací soli se zvyšuje hladina serotoninu, což pomáhá potlačovat bolest a zánět.

Zjistěte, jestli je tento nápoj právě pro vás

Migrény postihují téměř 1 z každých 10 lidí. Zajímavé je, že migrény jsou v top 20 důvodů, proč lidé chybí v práci.

Zde jsou symptomy migrény, se kterými vám pomůže citronová šťáva se solí:

 • pulsování v hlavě
 • nevolnost
 • zvracení
 • znecitlivění
 • mravenčení
 • závratě
 • citlivost na světlo, hluk nebo pachy (nebo vše najednou)
 • bolest, která trvá od 2 do 72 hodin

Proč nás chytá migréna?

Nešťastných 10% lidí, kteří mají migrény, se určitě často ptají sami sebe "Proč já?", Zatímco mají pocit, jakoby si opakovaně tloukli hlavou o zeď. Nevíme vám konkrétně říci proč, ale máme pro vás seznam příčin. Podívejte se na tyto příčiny, jestli nenajdete nějakou, se kterou se můžete ztotožnit. Možná se vám podaří některým z nich vyhnout předtím, než propukne migréna.

 • Příčinou může být stres. Migrény mohou začít jako bolesti hlavy ze stresu a pak, když bolesti nabudou na intenzitě, velmi rychle z toho může vzejít migréna.
 • U některých lidí se mohou migrény objevit z důvodu konzumace alkoholu.
 • Alergie mohou způsobit řetězovou reakci, která vyústí do migrény.
 • Vznik migrény může být způsoben také nedostatkem vitamínů a minerálů.
 • Nejběžnější příčinou je dehydratace a nerovnováha elektrolytů. Z toho se cítíte (v nejlepším případě) zpomalení a pokud jste náchylní na migrény, může to vést (v nejhorším případě) k obrovským bolestem hlavy.

D jako dehydratace

Dehydratovaní můžete být i když pijete hodně vody. K tomu může dojít, protože pokud je hladina elektrolytů v těle nízká, vaše tělo odstraňuje nadbytečnou vodu, aby její množství vyvážila elektrolyty. Tato bilance se nazývá stav homeostázy.

Kromě toho se vědecká obec domnívá, že samotné migrény mohou způsobit dehydrataci. Pokud se tak stane je zcela jisté, že to spustí jeden velký začarovaný kruh. Dehydratace způsobí migrény, což zbaví vaše tělo hydratace av konečném důsledku způsobí ještě více migrén. Není divu, že migrény mohou trvat i několik dní, protože vaše tělo má problém s nalezením rovnováhy, která poskytuje vašemu tělu správnou hydrataci.

E jako elektrolyty

Elektrolyty jsou minerály ve vašem těle, které mají kladný elektrický náboj. Funkce, za jejichž realizaci jsou elektrolyty zodpovědné, jsou jedněmi z největších procesů v těle. Zahrnuje to podporu funkce nervů, regulaci kardiovaskulárního systému a regulaci funkce svalů.

Dalším minerálem, který v tomto všem hraje také velkou roli je hořčík. Hořčík je přírodním protizánětlivým prostředkem. Odborníci se domnívají se, že migrény jsou důsledkem zánětu. To vysvětluje, proč je vysoká kvalita soli v magickém nápoji zmíněném výše, tak důležitá při léčbě bolesti hlavy. Právě hořčík v soli vám pomůže se záněty v hlavě.

Citronová šťáva se solí vás zbaví migrény do pár minut Průměrné hodnocení: 3.3 (3 hodnocení­)

Čtěte víc

Blízke témy