Domů / / / Jsou umělé řasy bezpečné?

Jsou umělé řasy bezpečné?

Poslední úprava 12.02.2018
Sdílet článek

Dlouhé, krásné řasy jsou něco, po čem všichni prahnou, ale někteří z nás na jejich dosažení musí vynaložit méně práce než ostatní. Pokud řasenka nepomáhá, mnoho lidí se rozhodne pro umělé řasy. Jsou ale opravdu bezpečné? Pokud jste zvědaví co prodlužování řas zahrnuje, známe přesně, co očekávat a jak se ujistit, že je provedeno správně.

Je prodlužování řas nebezpečné?

Pokud je prodlužování řas provedeno nesprávně, může dojít k trvalému poškození řas. Několik řas slepených dohromady může zapříčinit, že vaše přírodní řasy vypadnou a přijdete o několik řas najednou. Pokud vytrhnete řasu dvacet krát, je malá pravděpodobnost, že ještě někdy doroste zpět.

Jak tedy vědět, jestli je prodlužování řas, na které jste se objednali, bezpečné? Předtím, než se k čemukoli zavážete, ptejte se. Navštivte salon, který se specializuje na prodlužování řas, ne nehtové studio. Ujistěte se, že kosmetička používá lepidlo farmaceutické kvality a před tím, než ho aplikuje si řasy prohlédne. Pokud jsou vyrobeny z plastu nebo jsou těžké na pocit, vyžádejte si ty nejlehčí řasy, které mají.

Vyhněte se katastrofě

Nejdůležitější nejprve - ujistěte se, že Vaše kosmetička je certifikována. Poté, co Vám byly umělé řasy aplikovány, nejlepší způsob, jak zkontrolovat, jestli bylo prodlužování řas provedeno dobře, je vzít párátko a řasy si jím pročesat. Pokud párátko mezi nimi uvízne, řasy máte slepené dohromady. Toto může zapříčinit trvalou ztrátu řas. Pokud je ale každá řasa oddělena, umělé řasy byly aplikovány správně.

Pokud Vám byly řasy prodloužené nesprávné, nečekejte. Udělejte s tím něco. Špatně aplikované umělé řasy by měl okamžitě oddělit nebo odstranit profesionál. Nedejte si je ale odstranit ve stejném salonu, ve kterém Vám je aplikovali.

Další tip: Požádejte kosmetičku, aby umělé řasy byly stejné tloušťky jako jsou vaše přírodní. Pokud jsou umělé řasy příliš těžké, mohou poškodit vaše řasy.

Jak na to

Je možné absolvovat bezpečné prodlužování řas a dosáhnout lichotivý výsledek. Pokud se provede správně, Vaše přirozené řasy narostou zdravější a delší, protože nebudete muset používat řasenku. Vaše oči budou vypadat lépe bez použití plastické chirurgie. Můžete vypadat skvěle hned po probuzení bez použití make-upu a ráno strávíte méně času úpravou.

Tipy odborníků

  • Nikdy nepoužívejte voděodolnou řasenku. K tomu aby řasy mohly růst, podklad řas musí být schopen dýchat. Voděodolná řasenka tomu brání.
  • Buďte velmi opatrní při používání kleštiček na řasy protože je mohou vytrhnout.
  • Umělé řasy aplikovány pouze do koutku oka jsou populárním letním trendem, protože koutky očí zvýrazní. Dalším pozitivem je, že jsou levnější než kompletní sada řas.
  • Dalším trendem je přidání pírka do koutku oka.
Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

Čtěte víc

Blízke témy