Domů / / / Umělé řasy - užitečné tipy a r...

Umělé řasy - užitečné tipy a rady

Poslední úprava 09.02.2018
Sdílet článek

Pokud jste ještě nevyzkoušeli prodlužování řas pomocí umělých řas, měli byste ho zkusit alespoň jednou za život.

Informujte se. "Vyberte si seriózní salon nebo zařízení provádějící pouze prodlužování řas. Osoba, která jej provádí by měla být licencována estetička nebo kosmetička a konzultace by měly být zdarma. Zeptejte se, jaký typ lepidla je při proceduře použit (mělo by být bez formaldehydu) a zda mají různé druhy umělých řas. Vždy se ujistěte, že řasy se neaplikují v trsech ale po jedné.

Dejte si pozor, abyste si 24-48 hodin po aplikaci řasy nenamočily. Vyhněte se cvičení, sauně a horké józe. Lepidlo se znovu aktivuje a může způsobit, že řasy se slepí dohromady a budou vypadat jako špatně nanesena řasenka.

Odolejte nutkání za řasy táhnout. Pokud budete za své umělé řasy táhnout, točit je, příliš se jich dotýkat nebo si je pročesávat, můžete poškodit své přírodní řasy. Umělé řasy si dejte profesionální odstranit pokud je již nechcete nosit.

Nedovolte, aby se řasy dostaly do kontaktu s hydratujícími kosmetickými produkty. Šampony, kondicionéry, těžké krémy nebo cokoliv na bázi oleje rozkládá lepidlo. Abyste předešli zamoření řas, při mytí vlasů zakloňte hlavu nebo se koupejte.

Poté, co jste se osprchovali si řasy upravte. Řasy si opatrně pročešte nebo vysušte fénem nastaveným na studený vzduch. Fén držte na délku paže od své tváře.

Nezanedbávejte své vlastní řasy. Udržujte zdraví svých přirozených řas pomocí kondicionéru na řasy nebo séra pro růst řas. Tyto přípravky pomáhají řasám zůstat ve folikulech déle, čímž svým umělým řasám poskytujete silnější podporu.

Bavte se. Předveďte své řasy! Flirtujte! Ta nejlepší věc na umělých řasách je to, že jsou univerzální a kosmetička je může pokaždé upravit jinak. Pokud se například chystáte na speciální oslavu, požádejte ji, aby vám je speciální skrášlila.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

Čtěte víc

Blízke témy