Domů / / / Umělé řasy - jak funguje prodl...

Umělé řasy - jak funguje prodlužování řas

Poslední úprava 09.02.2018
Sdílet článek

Jak si vybrat umělé řasy

Vyberte si styl a barvu umělých řas. V závislosti na okolnostech se můžete rozhodnout mezi přirozeným nebo odvážnějším vzhledem. Všechny druhy umělých řas Vaše řasy prodlouží a způsobí, že Vaše řasy budou vypadat hustší, ale kvalifikovaný profesionál Vám pomůže vybrat umělé řasy, které se hodí k Vašim očím. Vaše přírodní řasy musí být dlouhé a dostatečně silné, aby dokázaly unést váhu umělých řas, pro které se rozhodnete. Ujistěte se, že prodloužení Vašich řas provádí pouze kvalifikovaná profesionální kosmetička.

Aplikace umělých řas

Při aplikaci umělých řas budete ležet na masážním stole nebo stolu na provádění kosmetického ošetření obličeje. V závislosti na zručnosti Vaší kosmetičky a typu umělých řas, které jste si vybrali, bude Vaše sezení trvat od 45 minut po tři hodiny. Řasy se aplikují po jedné pomocí pinzety a vodě odolného lepidla. Lepidlo je obvykle černé, podobné barvě řasenky, ale může být použito i průhledné lepidlo. Lepidla se liší a v úvahu by měla být vzata citlivost Vaší kůže. Lepidla lékařské kvality nemusí vydržet tak dlouho, ale jsou nejbezpečnější variantou na choulostivou pleť kolem očí.

Péče o umělé řasy

Prvních 12 až 24 hodin po aplikaci si umělé řasy nenamáčejte. I po uplynutí této doby se budete muset o řasy starat. Oči si netřete a kosmetické přípravky si aplikujte na oči jemně. Produkty na bázi oleje mohou rozpustit lepidlo, které umělé řasy drží, takže si dávejte pozor na oční krémy. Můžete používat obyčejnou řasenku, ale neaplikujte si ji blízko kořínků a vodě odolným řasenkám se vyhněte úplně. Doporučuje se dát si umělé řasy upravit každé dva až čtyři týdny, ale liší se to od člověka k člověku.

Umělé řasy - jak funguje prodlužování řas Průměrné hodnocení: 5 (1 hodnoceníe)

Doporučené produkty

Čtěte víc

Blízke témy