Domů / / / Umělé řasy jsou skutečně sexy

Umělé řasy jsou skutečně sexy

Poslední úprava 12.02.2018
Sdílet článek

Husté, svůdné řasy jsou vždy v módě, protože mohou být upraveny tak, abyste dosáhli okouzlující vzhled nebo tak, aby vynikly Vaše oči. Tak či onak, většina žen chce dramatické husté řasy. Řasenka je tím běžným prostředkem jak dosáhnout výrazné řasy, ale proč nevyzkoušet něco nového a nedat šanci umělým řasám?

Umělé řasy

Umělé řasy jsou častou a méně nákladnou možností. Falešné řasy existují v různých formách, od jednotlivých řas po pásy umělých řas, které se aplikují po celé délce víčka.

Individuální řasy

Individuální falešné řasy jsou určeny pro většinu lidí, protože Vám dodají mnohem přirozenější vzhled a je jednodušší aplikovat si je svépomocí. Mohou být také použity pro vyplnění přirozeně řídkých míst nebo umístěny pouze v rozích.

 1. Začněte tím, že vytisknete malé množství lepidla na předmět na jedno použití (například kus alobalu nebo papírový talíř).
 2. Umělou řasu držte pomocí pinzety a namočte její konec do lepidla.
 3. Lepidlo ofoukejte a počkejte pět sekund.
 4. Aplikujte umělou řasu uvolněně. Aplikujte ji co nejblíže k Vaší přirozené linii řas.

Umělé řasy aplikované v páscích

Umělé řasy aplikované v páscích jsou k dispozici v široké škále délek, tlouštěk a stylů. Doporučuje se začít na konzervativní straně tohoto spektra. Umělé řasy však vypadají po aplikaci mnohem tlustší. Pokud si zvolíte opravdu husté umělé řasy, můžete vypadat, že máte na očích housenky.

Při aplikaci umělých řas v páscích postupujte následovně:

 1. Zkontrolujte délku pásku oproti víčku. Pokud je pásek příliš dlouhý odstřihněte z něj z vnitřní strany.
 2. Na okraj pásku aplikujte dostatečné množství lepidla.
 3. Stejně jako je tomu u umělých řasách aplikovaných po jedné, počkejte pět sekund.
 4. Aplikujte proužek počínaje ve středu a umístěte ho co nejblíže k přirozené linii řas.
 5. Dále přitlačte proužek k linii řas ve vnitřním koutku očního víčka a držte ho tam po dobu dvou sekund.
 6. Udělejte totéž s vnějším koutkem.
 7. Vraťte se ke vnitřnímu koutku a znovu přitlačte pásek k linii řas. Pak udělejte totéž ve středu oka a ve vnějším koutku oka.

Dílčí proužek umělých řas

Existují i menší trsy umělých řas, které se aplikují do vnějšího koutku očního víčka. Jsou pěkným kompromisem mezi řasami aplikovanými po jedné a těmi v proužcích, protože je je stále poměrně snadné aplikovat.

Alternativa z kosmetického salonu: prodlužování řas

V tomto případě jde o syntetické řasy, které jsou jednotlivě spojeny s Vašimi přirozenými řasami. Jsou podstatně dražší, ale zatímco falešné řasy jsou dočasné, tyto syntetické řasy jsou semi-permanentní. Kvalitní profesionální aplikace navíc zajistí dokonale přirozený vzhled.

Kolik času a peněz Vás to bude stát

Aplikace umělých řas trvá zhruba dvě hodiny. Vydrží přibližně 6 až 8 týdnů, ale při jejich úpravě každé 2 až 4 týdny můžete umělé řasy nosit trvale. Taková úprava stojí od 20 eur. První aplikace stojí od 40 eur v závislosti na salonu.

O co se zajímat při salonu, který provádí prodlužování řas? Měli byste se ujistit, že je certifikován renomovanou značkou umělých řas a že kosmetičky provádějící tuto proceduru jsou licencované. Pokud jde o řasy, cvičení dělá mistra. Doporučujeme tedy hledat někoho, kdo se opravdu specializuje na prodlužování řas a zeptat se jak často tuto proceduru vykonává. Když ho najdete, nebudete litovat a budete si svůj vzhled užívat!

Čtěte dál
Rostou řasy?
Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

Čtěte víc

Blízke témy