Domů / / Umělé řasy

Umělé řasy

Poslední úprava 09.02.2018
Sdílet článek

Semi-permanentní umělé řasy Vám dodají vzhled delších, hustších a velmi přirozeně vypadajících řas. Vypadají tak přirozeně, že nikdo nebude vědět, že nejsou vaše. Slavné osobnosti jako jsou například Nicole Kidman, Paris Hilton, Lindsay Lohan, Lucy Liu nebo Naomi Campbell si dávají prodlužovat řasy, ale na to aby jste mohli nosit umělé řasy, nemusíte být celebrita.

Umělé řasy jsou ideální pro každodenní nošení i na zvláštní příležitosti. Jsou semi-permanentní a vyrobené ze syntetických vláken. Každá umělá řasa se aplikuje jedna po druhé na Vaše přirozené řasy. Při správné péči a opětovných návštěvách salonu Vám umělé řasy mohou vydržet velmi dlouhou dobu. Za normálních okolností řasy člověku vypadávají po 60-90 dnech a na místě vypadlé řasy okamžitě začne růst nová. Salon je proto třeba navštívit znovu a vypadlé řasy doplnit. Doporučuje se udělat tak každé 2 týdny, ale tato doba se liší od člověka k člověku. To jak dlouho Vám vaše umělé řasy vydrží závisí na tom, jak dobře se o ně staráte i toho jak často Vám přirozené řasy vypadávají.

Jsou umělé řasy bezpečné?

Umělé řasy jsou aplikovány na přirozené řasy a nedotýkají se pokožky. Proces aplikace je bezbolestný a uvolňující, takže většina klientů během jeho výkonu usne.

Jak dlouho prodlužování řas trvá a jak se provádí?

Proces prodlužování řas obvykle trvá od 45 minut po 1,5 hodiny. Budete při něm pohodlně ležet na masážním stole nebo kosmetickém křesle se zavřenýma očima. Spodní řasy se zakryjí lepicí páskou. Umělé řasy jsou pak aplikovány na individuální řasy po jedné.

Jak si mám vybrat jaký vzhled chci?

Umělé řasy jsou k dispozici v celé řadě délek a tlouštěk. Zkuste si promyslet o jaký styl máte zájem. V salonu se zjistí, jakou velikost umělých řas jsou Vaše přirozené řasy schopny udržet. Řasy každého člověka se liší silou a délkou. Celkový výsledný vzhled řas je velmi přirozený.

Cena

Kompletní sada, která obsahuje 70-100 umělých řas - od 40 EUR. Doplnění umělých řas - od 20 EUR.

Jak pečovat o své nové umělé řasy?

  • 12-24 hodin po aplikaci si umělé řasy nezamočte
  • Vyvarujte se kontaktu tekoucí vody s umělými řasami
  • Netřete si oči
  • Použijte odličovač na oči na bázi vody
  • Nepoužívejte kleště na řasy
  • Netahejte za své řasy - může to způsobit, že vaše přírodní řasy předčasně vypadnou
  • Lžete a řekněte, že to JSOU Vaše přirozené řasy :)
Umělé řasy Průměrné hodnocení: 5 (1 hodnoceníe)

Doporučené produkty