Domů / / / Uvažujete nad umělými řasami?

Uvažujete nad umělými řasami?

Poslední úprava 12.02.2018
Sdílet článek

Ženy se snaží dosáhnout delší hezčí a hustší řasy a každý rok na ně utratí miliony eur. Přestože mnohým z nich může stačit řasenka, některým ženám příroda prostě dlouhé řasy nenadělila. Prodloužení řas může pomoci, ale před tím než ho podstoupíte byste měli vědět některé věci.

Jak prodlužování řas funguje?

Jednotlivé řasy se ponoří do lepidla lékařské kvality a přilepí se na vaše přírodní řasy. Tento proces se provádí po jedné řase, takže to může chvíli trvat. Lepidlo může na řasách vydržet asi 4-6 týdnů, v závislosti na tom, jak opatrní jste - čím více si budete oči třít, mýt si obličej, a pod, tím rychleji lepidlo vyprchá. Pokud podstoupíte pravidelné úpravy (opětovnou aplikaci lepidla), řasy vydrží déle. Skvělou věcí na prodlužování řas je to, že umělé řasy jsou přizpůsobeny Vám. Můžete si vybrat barvu, texturu a délku umělých řas, takže ať už chcete přirozenější nebo výraznější vzhled, ty správné umělé řasy pro Vás existují.

Jaké jsou nevýhody prodlužování řas?

Tento proces je obecně považován za bezpečný, ale jsou věci, o kterých byste měli vědět před tím, než ho podstoupíte.

Cena

Cena umělých řas není zanedbatelná. Za sadu umělých řas můžete zaplatit od 60 eur - exitsujú dokonce i mnohem dražší umělé řasy. Musíte také vzít v úvahu náklady na pozdější úpravy (nebo výplně), které se pohybují od 20 eur výše za návštěvu.

Vedlejší účinky

Dva možné problémy při prodlužování řas jsou alergická reakce na lepidlo a zlomení řas. Některé ženy mohou zaznamenat alergickou reakci nebo citlivost na použité lepidlo a to zejména v oblasti, která je přirozeně citlivá. Pokud se obáváte alergické reakce, dejte své kosmetičce vědět dopředu a před aplikací umělých řas si vyžádejte test citlivosti.

Častá aplikace umělých řas může také vést k poškození Vašich přirozených řas (nadměrné tahání nebo škubání může poškodit vlasové folikuly a potenciálně vést k vypadávání řas).

Vezměte v úvahu

Jak dlouho Vám lepidlo vydrží opravdu závisí na tom, jak opatrná jste při manipulaci s umělými řasami. Nadměrné tření očí, mytí obličeje, používání odličovače na olejové bázi lepidlo rozkládá, následkem čehož řasy vypadnou rychleji a jejich úpravy budete muset absolvovat častěji.

Důležité

Umělé řasy vypadají skvěle, což je důvod, proč jsou mezi celebritami tak populární. Avšak vzhledem na příliš vysoké náklady, nejsou realistickou alternativou pro každého. Upřímně řečeno, v dnešní době si snadno můžete pořídit umělé řasy a s trochou praxe můžete získat dlouhé, plné řasy kdykoli budete chtít (samozřejmě takové umělé řasy Vám vydrží jen den nebo dva!). Chcete-li něco trvalejšího, pak byste měli vyzkoušet prodlužování řas. Ujistěte se ale, že se svěříte do rukou profesionála, vezmete v úvahu vstupní náklady a cenu pozdějších úprav, takže víte, co máte očekávat. Pak do toho jděte a předveďte své krásné řasy.

Čtěte dál
Péče o umělé řasy
Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

Čtěte víc

Blízke témy