Domů / / / Prodlužování řas umělými řasam...

Prodlužování řas umělými řasami

Poslední úprava 12.02.2018
Sdílet článek

Pokud jste unaveni hledáním perfektní řasenky, zvažte umělé řasy jako další způsob zvýraznění Vašich očí. Celebrity jsou známé tím, že podstupují tuto proceduru, po které řasy vypadají až nepřirozeně dlouhé. Na horní víčko se při ní aplikuje 50 - 60 umělých řas. Pokud se rozhodnete, že umělé řasy nejsou pro Vás, vždy si je můžete dát odstranit, nebo počkat zhruba měsíc kdy umělé řasy vypadnou samy.

Mylné názory

Umělé řasy aplikované po jedné není totéž jako umělé řasy, které jsou lepené v trsech nebo řasové implantáty.

Umělé řasy v trsech se mohou zdát velmi podobné prodlužování řas, ale nosí se jen několik hodin, nejvíce den, zatímco umělé řasy aplikované po jedné jsou semipermanentní a trvá tři až šest týdnů dokud vypadnou.

Řasové implantáty si naopak vyžadují chirurgický zákrok, při kterém se do víčka všijú chloupky sebrané ze zadní části hlavy. Tyto chloupky nahradí řasy, o které pacient přišel následkem život-ohrožujícího onemocnění nebo vážných popálenin.

Zvažte

Na prodloužené řasy můžete použít řasenku, ale pokud tak budete dělat každý den, umělé řasy vypadnou rychleji. Voděodolná řasenka zkracuje životnost umělých řas, protože obsahuje složky, které rozkládají lepidlo, kterým jsou přilepená. V kosmetickém salonu, kde Vám budou umělé řasy aplikovat se zeptejte jestli nabízejí řasenku speciálně vyvinutou pro umělé řasy. Od používání řasenky můžete také jednoduše upustit, protože umělé řasy jsou nejen výrazně dlouhé, ale jsou také tlusté a tmavé i bez vylepšení.

Vlastnosti

Protože umělé řasy směřují směrem nahoru, ne dolů nebo rovnou, používání klíšťat na řasy je zbytečné, když máte prodloužené řasy. S umělými řasami můžete plavat, cvičit nebo sprchovat se, ale po aplikaci počkejte nejméně 24 hodin, aby lepidlo ztuhlo. Umělé řasy nesprchujte přímo, aby nebyly vystaveny tlaku, který může způsobit, že vypadnou rychleji.

Je možné, že se po první aplikaci umělých řas do kosmetického salonu brzy vrátíte. Časem se však o umělé řasy naučíte správně pečovat a do kosmetického salonu se nebudete muset objednávat tak často.

Výhody

Prodlužování řas může být zvlášť vhodné pro ty, kteří mají krátké a řídké nebo jemné, téměř neviditelné řasy. Pokud máte pokleslé víčka a chcete oči otevřít abyste nevypadala unaveně nebo staře, umělé řasy jsou lepší možností než trvalá na řasy. S prodlouženými řasami se už nemusíte trápit s časově náročnou aplikací umělých řas vždy, když chcete vypadat dobře. Nemusíte v zrcadle neustále kontrolovat, jestli nemáte pod očima šmouhy od řasenky. Můžete také plakat, aniž byste měli na tváři nevzhledné černé pruhy.

Alternativy

V případě, že Vám nevyhovuje dodatečná zvýšená péče o umělé prodloužené řasy nebo máte strach, že Vám prodloužené řasy odpadnou i s přirozenými řasami, můžete vyzkoušet prodloužit si Vaše vlastní řasy. Na trhu existuje několik sér a přípravků na prodloužení řas s pozitivními ohlasy.

Náš tip: Doporučujeme sérum na prodloužení řas Revita EPS - obsahuje komplex peptidů, které aktivují růst vlastních řas. Sérum je cenově přijatelné a nemusíte se obávat vedlejších účinků.

Upozornění

Pro dosažení optimálních výsledků a Váš dobrý pocit si dejte pozor na to, abyste všechny sezení absolvovali pouze u certifikovaného profesionála na prodlužování řas. Také se nepokoušejte odstranit si umělé řasy sama doma bez pomoci zkušené kosmetičky. Pokus o odstranění umělých řas může vytrhnout vaše přírodní řasy a způsobit zranění očního okolí, dokonce ztrátu zraku. Chcete-li umělé řasy odstranit, vyhledejte odborníka, který použije speciální roztok, který hydratuje řasy a tak rozloží lepidlo, kterým jsou umělé řasy připojeny. Proces odstranění je jemný, a nevyžaduje si tažení řas.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

Čtěte víc

Blízke témy