Domů / / / 5 tajných rad, aby umělé řasy...

5 tajných rad, aby umělé řasy vydržely déle

Poslední úprava 23.03.2020
Sdílet článek

Mnoho žen je od umělých řas v podstatě závislých. Proces aplikace řas může být zdlouhavý, ale konečný výsledek stojí za to: řasy jsou delší a mnohem plnější a namalovat se zabere polovinu času - řasy netřeba natáčet ani používat řasenku. A protože řasy jsou výrazné, není nutné používat jiný make-up. Zde je pár tipů, které pomáhají udržet umělé mihlanice v dobrém stavu po dlouhou dobu (dva až tři měsíce):

1. Spěte na zádech. Může to znít jako bláznivý požadavek (pokud obvykle nespíte na zádech), ale je opravdu důležité, abyste tak po aplikaci umělých řas udělali, protože chvíli trvá než lepidlo zaschne a můžete skončit s podivnými uzlíky. Po jedné nebo dvou nocích můžete spát v obvyklé poloze.

Náš tip: Výbornou alternativou je i používání polštáře proti vráskám, který díky speciálnímu tvaru zabrání, aby se Vaše umělé řasy poškodily během spánku.2. O své umělé řasy se starejte. Při odstraňování očního make-upu (linky, stíny na oči), tuto oblast přejděte čistícím ubrouskem. Nepoužívejte bavlněné tampony nebo vatu nejen proto, že by mohla nakonec prodloužené řasy oslabit a zničit, ale bavlněná vlákna se do řas zachytí - což není příjemné.

3. Pročešte je. Aby se zabránilo křižujícím se nebo křivě vypadajícím řasám, použijte kartáček z řasenky. Zavřete jedno oko, umístěte kartáček na vrch řas, pak kartáčkem řasy přejděte, abyste je tak zvýraznili.

4. Odolejte pokušení hrát si se svými řasami. Vaše řasy přirozeně vypadávají, takže pokud máte umělé řasy, hraní se s nimi tento proces urychlí. Pokud nějaká umělá řasa nevypadá tak jako by měla, odolejte pokušení se s ní hrát, kroutit za ni nebo ji táhnout, protože riskujete, že přijdete o své přírodní řasy. Nechte své řasy vypadnout samy a do té doby je pročesávajte kartáčkem z řasenky a posuňte je tak na správné místo.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

Čtěte víc

Blízke témy