Domů / / Delší řasy - jednoduché a levn...

Delší řasy - jednoduché a levné tipy

Poslední úprava 04.03.2020
Sdílet článek

Řekněme si narovinu, všechny ženy touží po delších a krásnějších řasách. Zatímco některé ženy se s dlouhými řasami narodí, jiné nemají to štěstí. No existují způsoby a levné přírodní produkty, které mohou délku řas zlepšit.

Zkuste aplikovat olivový olej nebo olej s vitamínem E na řasy v pravidelných intervalech. Tyto přírodní oleje mohou posílit Vaše řasy a pomoci jim růst déle. Některé ženy zkoušejí natírat řasy vazelínou, což se ukázalo také jako víceméně účinné. Nicméně rozdíl mezi používáním vazelíny a přírodních olejů je ten, že vazelína má tendenci ucpávat póry, zatímco olivový olej a olej s vitamínem E tento problém nezpůsobují. Vazelína se většinou aplikuje před spaním a následující ráno se opláchne. Je v pořádku aplikovat olivový olej během dne, ale pokud plánujete použít řasenku, bude to téměř nemožné. Asi nebude překvapením, že strava hraje důležitou roli ve zdraví Vašich řas. Správná strava v kombinaci s multivitaminy Vám enormně pomohou při Vaší snaze vypěstovat dlouhé řasy. Biotin je většinou doporučen pro posílení vlasů a nehtů, takže je jasné, že posílí i Vaše řasy.

Když máte make-up, snažte se, aby řasenka na Vašich řasách nevyschla, protože to může vést k poškození řas.

Mnoho žen tvrdí, že jim narostly delší řasy poté, co je ostříhali, avšak to je považováno za mýtus. Pokud se rozhodnete ostříhat si své řasy, buďte opatrná a raději to nechte na profesionála. Pokud to totiž uděláte nesprávné, budete s tím muset žít příštích pár měsíců, pokud řasy nenarostou do původní délky.

Co se týče natáčení řas, buďte také mimořádně opatrná. Mnoho starších kleští na natočení má tendenci potáhnout a zlomit Vaše řasy, co samozřejmě není vůbec žádané.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

Čtěte víc