Domů / / Acai Berry a hubnutí - funguje...

Acai Berry a hubnutí - funguje to?

Poslední úprava 21.12.2022
Sdílet článek

Hlavní věc, kterou byste měli vědět o hubnutí pomocí Acai berry

Bez správné stravy a cvičení nezhubnete. A protože "správná strava" a "cvičení" nejsou ingredience obsažené v ovoci, pouze samotná konzumace Acai berry nebude na hubnutí fungovat. Do svého jídelníčku ho však můžete zařadit několika způsoby…

Antioxidanty a spalování tuku

Antioxidanty se kromě skvělých přínosů pro zdraví spojují i s urychlováním procesu spalování tuků. Vědci se domnívají, že to dělají pomocí neutralizace volných radikálů. Volné radikály jsou sloučeniny, které mají negativní vliv na vaše tělo - například zpomalují metabolismus a narušují vaši chuť k jídlu. Acai obsahuje 10 krát vyšší množství antioxidantů než hrozny a dvakrát větší množství než borůvky, takže acai berry může teoreticky přispět k procesu spalování tuků.

Mastné kyseliny mohou pomoci při hubnutí

Je vhodné použít na hubnutí acai berry, protože toto ovoce obsahuje velké množství mastných kyselin. Zdá se, že mastné kyseliny jako Omega-3 pomáhají regulovat hladinu cukru v krvi, což napomáhá regulovat chuť k jídlu. Uvádí se také, že Omega-3 hraje roli při urychlení metabolismu.

Vysoký obsah bílkovin

Je známo, že strava obsahující vyšší množství bílkovin, spolu s cvičením pomáhá spalovaní tuků při současném zachování si svalové hmoty.

Podle všech informací o acai berry, které jsme shromáždili je acai berry výborným zdrojem bílkovin. 100 gramů lyofilizovaného (mrazem sušeného) acai berry obsahuje více než 8 g bílkovin. Přidání Acai berry do svého jídelníčku, nebo po tréninku je skvělý způsob, jak dodat tělu extra proteiny. Také mu dodává to, co nazýváme "zdravé bílkoviny". Existuje mnoho potravin s vysokým obsahem bílkovin, které obsahují i vysoké množství nežádoucích složek jako jsou nasycené tuky, transmastné kyseliny, atd. To není případ acai berry.

Acai berry také poskytuje základní vitamíny, minerály, vlákninu a další výživové prvky, které můžete ztratit, zatímco jste na dietě. Zdravá strava zahrnuje konzumaci různých druhů potravin a dostatečného množství ovoce a zeleniny.

Pokud jde o hubnutí, vždy se vydejte bezpečnou cestou. Pravidelné cvičení většině lidí pomůže udržet si úbytek na váze. Poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete dietu nebo začnete užívat acai berry za účelem zhubnutí.

Zapamatujte si

  • Acai Berry je "zázračná bobule", ne "zázračná pilulka".
  • Vysoké hladiny antioxidantů a mastných kyselin nacházející se v acai berry spolu se správnou stravou a cvičením mohou pomoci při hubnutí.
  • "Správná strava" a "cvičení" nejsou živiny nacházející se v acai berry.
  • Různé byliny a bylinné produkty mohou být toxické pro dítě prostřednictvím mateřského mléka. Mnoho doplňků, včetně mnoha, které obsahují Acai Berry extrakt, obsahují přidané látky, které nemusí být bezpečné pro Vaše dítě.
Acai Berry a hubnutí - funguje to? Průměrné hodnocení: 5 (1 hodnoceníe)

Čtěte víc

Blízke témy