Doporučená léčba vypadávání vlasů na základě výsledků dotazníku

Vyberte jednu z možností podle Vašeho věku
Jak dlouho pozorujete vypadávání vlasů?
Kolik vlasů vám přibližně denně vypadne?
Vyberte některou z případných příčin vypadávání vlasů pokud se Vás týkají
Označte stav Vaší pokožky na hlavě. Můžete označit i více možností
Vyskytly se případy vypadávání vlasů ve vaší rodině?
Označte stav Vašich vlasů na stupnici

Ve Vašem věku do 20 let, jsou šance na zastavení vypadávání a zvrácení vysoké v případě včasné a účinné léčby.

Vlasy Vám vypadávají krátce (méně než 6 měsíců). Je výborné, že jste se rozhodli bojovat proti vypadávání vlasů v počátečním stadiu. Čím dříve je léčba spuštěna, tím má větší šanci na úspěch.

Nedostatečná strava / špatná dieta

U některých lidí může vzniknout tzv. bílkovinná podvýživa, která je způsobena nedostatečným přísunem bílkovin ve stravě - často jako důsledek přísného dodržování některých diet. Reakcí těla na tento stav je, že posune vlasy z růstové fáze do fáze odpočinku. Důsledkem čehož je masivní vypadávání vlasů v průběhu 2 až 3 měsíců. Vlasy by měly znovu dorůst, pokud tělo začne přijímat dostatečné množství bílkovin. V tomto případě doporučujeme léčbu vlasovým aktivátorem Spectral RS pro urychlení nárůstu vypadaných vlasů.

I nedostatek železa v těle může způsobovat vypadávání vlasů například u lidí, kteří mají stravu chudou na potraviny obsahující železo nebo konkrétně u žen, které mají velmi silnou menstruaci. Nízké hladiny železa se dají odhalit laboratorními vyšetřeními a doplnit užíváním tablet s obsahem železa.

Suchá pokožka

Sušší pokožka (pokud se nejedná o serboroickou dermatitidu) je vcelku běžný problém, často je spojena se svěděním. Suchá pokožka může být někdy příčinou vypadávání vlasů. Vlasy jsou tehdy suché a častěji se lámou. Příčinou suché pokožky může být například i počasí, nedostatečná strava nebo časté mytí vlasů. Na tento specifický problém doporučujeme bio šampon Revivogen bez přídavných chemických látek, které by mohly pokožku ještě více vysoušet.

Ve Vaší rodině se dědičné vypadávání vlasů nevyskytuje a ani Vaše současná míra vypadáním vlasů nepoukazuje na to, že by se mělo jednat o dědičné vypadávání vlasů. S největší pravděpodobností se jedná o dočasné vypadávání vlasů způsobené hormonálními výkyvy nebo životosprávou.

Každé zvýšení počtu vypadaných vlasů je odrazem problémů ve Vašem organismu a netřeba ho brát na lehkou váhu. V tomto případě doporučujeme dočasnou léčbu vlasovým aktivátorem Spectral RS s Aminexilem, který umožní vypadáním vlasům znovu narůst nebo vitamíny na vlasy Foligain, které dodají tělu potřebné živiny pro růst vlasů. Léčba by měla trvat 2 měsíce.

Postup léčby:

Léčba by se měla soustředit na aktivování kořínků vypadaných vlasů na postižených místech a Posílení výživy samotných kořínků. Léčba by se měla skládat z následujících složek:

Povinné Vlasový aktivátor Spectral RS s aminexilem na podporu a urýchlení růstu vypadnutých vlasů

  • Aminexil brání tvrdnutí vlasových folikulů
  • Retinol zmírňuje produkci mazu na pokožce
  • Astilbin rozšiřuje tloušťku a urychluje růst vlasů

Dávkování:

2x denně 1ml (ráno i večer)

Doporučujeme Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO pro zabezpečení dostatečného přísunu živin zevnitř

  • 30 nejdůležitějších vitamínů a minerálů pro vlasy působí současně a pokrývá několik možných příčin vypadávání vlasů s maximálním účinkem.

Dávkování:

2x denně 1kapsule (ráno i večer)